استاندار کرمانشاه:هفته دولت سال آینده پروژه‌های سنگینی در کرمانشاه افتتاح می‌شود

رسانا پرس_استاندار کرمانشاه با بیان اینکه مصوبات سفر رئیس جمهور، کرمانشاه را به یک کارگاه بزرگ عمرانی و اشتغالزایی تبدیل می‌کند، گفت: با این اعتبارات در هفته دولت سال آینده پروژه‌های سنگین و بزرگتری را در استان افتتاح خواهیم کرد.

بهمن امیری مقدم در آیین افتتاح گازرسانی به روستاهای شهرستان کرمانشاه که عصر امروز (یازدهم شهریور) در روستای «سامله سرفیروزآباد» برگزار شد، اظهار کرد: علی رغم مشکلات و دشمنانی که انقلاب اسلامی ما از ابتدا تا کنون داشته، اما هر روز شاهد یک تحول بودیم و پیشرفت های قابل توجهی در کشور حاصل شده است.

وی ادامه داد: به همت انقلاب اسلامی امروز نه تنها در دنیا با سرافرازی زندگی می‌کنیم، بلکه در اداره کشور هم دوران خوبی را پشت سر می‌گذاریم که خیلی‌ها تصور آن را نداشتند.

استاندار کرمانشاه دولت سیزدهم را منشا خدمات بزرگ برای مردم دانست و افزود: در هفته دولت امسال پروژه‌های خوبی در کرمانشاه افتتاح شد.

به گفته امیری مقدم، با توجه به اعتبارات خوبی که در سفر رئیس جمهور برای کرمانشاه مصوب شد، در هفته دولت سال آینده پروژه‌های بزرگتر و سنگین‌تری در کرمانشاه افتتاح خواهد شد.

وی ابراز امیدواری کرد با اعتبارات مصوب سفر رئیس جمهور، کرمانشاه به یک کارگاه بزرگ عمرانی و اشتغالزایی تبدیل شود.

استاندار کرمانشاه در ادامه بر لزوم بومی گزینی و انتخاب افراد دلسوز و جهادی در استان تاکید کرد و گفت: با انتخاب یک فرد بومی برای شرکت گاز، پروژه‌های گازرسانی کرمانشاه سرعت خوبی گرفته است.

امیری مقدم با بیان اینکه در حوزه گاز تا سال آینده اتفاقات خوبی در کرمانشاه رخ می‌دهد، اظهار کرد: باید سال آینده را سال سبز کرمانشاه اعلام کنیم، بگونه‌ای که جایی در استان فاقد گاز نباشد.

وی تاکید کرد: در کرمانشاه در همین مدت کوتاه به ۷۰ روستای استان گازرسانی شده که بیانگر عملکرد شبانه روزی است.

استاندار کرمانشاه با اشاره به لزوم تسریع در رساندن علمک‌های گاز به منازل مردم و اینکه مردم زودتر طعم خدمت را بچشند، عنوان کرد: باید گازرسانی به منازل مردم در نهایت ایمنی و همراه با آموزش به آنها باشد.

وی از مردم هم خواست، مدیریت مصرف گاز را به عنوان امانت آیندگان در برنامه داشته باشند.