اعطای تسهیلات ۵۰ میلیونی به بیماران خاص و صعب‌العلاج کرمانشاه

رساناپرس_مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه، از پرداخت تسهیلات درمانی به مبلغ ۵۰ میلیون تومان با سود چهار درصد و اقساط ۳۶ ماهه به بیماران خاص و صعب‌العلاج از سوی جمعیت هلال احمر استان خبر داد.

محمدباقر محمدی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه امروز  در کرمانشاه، از پرداخت تسهیلات درمانی به بیماران خاص و صعب‌العلاج از سوی جمعیت هلال احمر استان خبر داد.

وی تصریح کرد: به منظور حمایت از بیماران و کمک به شرایط بهبودی بیماری آن‌ها مبلغ تسهیلات در نظر گرفته برای بیماران خاص و صعب‌العلاج که تحت پوشش هیچ بیمه‌ای نباشند و از جاهایی دیگر وام نگرفته باشند؛ حداکثر ۵۰ میلیون تومان با سود چهار درصد و اقساط ۳۶ ماهه است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: امسال در این راستا بیش از سه میلیارد تومان تسهیلات داریم که تاکنون ۲۱ پرونده در این رابطه تشکیل شده و سال گذشته هم ۹ میلیارد تومان در این خصوص پرداخت شده است.

وی گفت: بیمارانی نیازمند باید مدارک و مستندات دارویی و یا صورت‌حساب بیمارستان مبنی بر هزینه‌های درمانی که قابل قبول باشد می‌توانند با حضور در شعب جمعیت هلال احمر از این تسهیلات بهره‌مند شوند.