افزایش مراجعات به مراکز درمانی تامین اجتماعی کرمانشاه

مدیر درمان تامین اجتماعی استان کرمانشاه با اشاره به افزایش بیماری‌های فصلی از افزایش مراجعات به مراکز درمانی تامین اجتماعی این استان خبر داد.

میثم حجتی پور اظهار کرد: مراکز درمانی تأمین اجتماعی معمولاً در نیمه دوم سال با توجه به افزایش بیماری‌های فصلی و سرماخوردگی‌ها پذیرای بیماران و افراد بیمه شده است.

وی افزود: در مراکز درمانی اتاق ویژه‌ای برای بیماران تنفسی در نظر گرفته شده و همچنین ایستگاه تریاژ آماده پذیرش بیماران است.

مدیر درمان تأمین اجتماعی استان کرمانشاه تصریح کرد: با توجه به فرا رسیدن فصل پاییز و افزایش بیماری‌های فصلی کرمانشاهیان نسبت به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برای جلوگیری از ابتلاء به بیماری‌های فصلی اقدام کنند.

حجتی پور تاکید کرد: همچنین دارو به اندازه نیاز در مراکز درمانی موجود است و برنامه‌های تأمین دارو نیز در دستور کار قرار دارد.

وی با بیان اینکه توسعه کمی و کیفی مراکز درمانی همواره در دستور کار تأمین اجتماعی قرار دارد، گفت: درمانگاه سرپل‌ذهاب به زودی افتتاح خواهد شد و درمانگاه اسلام‌آبادغرب نیز به صورت ۲ شیفته فعالیت می‌کند و ظرفیت تخت‌های بیمارستان حضرت معصومه (س) نیز افزایش یافته است.

مدیر درمان تأمین اجتماعی استان کرمانشاه خاطر نشان کرد: با برگزاری آزمون استخدامی در نوبت تیر و مهر ماه سال جاری ۷۰ نفر در تأمین اجتماعی استان استخدام شده که همگی نیروی بومی هستند.