افزایش هفت درصدی صادرات استان در ۶ ماهه اول امسال

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه گفت: میزان صادرات استان در نیمه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل , هفت درصد افزایش داشته است

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه گفت: میزان صادرات استان در نیمه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل هفت درصد افزایش یافته است. او خواستار بررسی دقیق روند صادرات در مرز‌های استان شد وافزود: در آینده نزدیک کمیته‌ای با محوریت دفتر اقتصادی استانداری و با حضور دستگاه‌های صمت، گمرک، اتاق بازرگانی و راهداری به منظور بررسی میزان صادرات در مرز‌های استان تشکیل خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه که بعد از تهیه گزارش توسط این کمیته، جلسات بعدی کارگروه توسعه صادرات درهمان مرز‌ها تشکیل خواهد شد ادامه داد: با جدیت به دنبال افزایش صادرات و تجارت به منظور کمک به رونق اقتصادی در استان هستیم.

وی همچنین خواستار تعیین یکی از مرز‌های استان به منظور ایجاد مرز تخصصی در راستای کمک به توسعه صادرات و تجارت بیشتر در استان شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری بر نقش ارائه برنامه‌های آموزشی به تجار و افراد شاغل در بخش صادرات استان به منظور رونق اقتصادی در مرز‌ها تاکید کرد.