بازدید شبانه مدیرعامل شرکت توزیع برق استان از روشنایی های معابر، محوطه ادارات و میادین سطح شهر کرمانشاه

رسانا پرس_همزمان با ششمین روز هفته مدیریت انرژی (مدیریت مصرف انرژی در دستگاه های خدمات رسان، صنایع و کشاورزی) و در راستای برنامه های کنترل پیک بار، مدیرعامل شرکت توزیع برق استان کرمانشاه به همراه معاونان و مدیران این شرکت، شبانه از ادارات، معابر و میادین سطح شهر کرمانشاه بازدید کرد.

به گزارش رسانا پرس، با توجه به افزایش دمای هوا و استفاده از وسایل سرمایشی لزوم مدیریت مصرف برق در سطح عمومی و دستگاه های خدمات رسان بیش از پیش احساس می شود.

بر همین اساس مهندس محمد مرادی به همراه معاونان، مدیران حوزه ستادی و مدیران امورهای برق سه گانه (شمال، مرکز و جنوب) کرمانشاه به طور میدانی از از روشنایی‌های ساختمان‌ها و محوطه ادارات، معابر بلوارها، خیابان‌ها و میادین سطح شهر کرمانشاه بازدید کرد و به ادارات و مراکز تجاری که راهکارهای مدیریت مصرف را اجرا نکرده بودند، مشاوره و تذکرات لازم داده شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه در این بازدید گفت: یکی از راهکارهای برنامه‌ریزی شده برای عبور از پیک‌ بار، تعدیل روشنایی معابر و پارک های سطح شهر است.

مهندس مرادی با بیان اینکه جهت مدیریت مصرف برق بیشتر تعدیل تعداد چراغ های بلوارها خیابان های اصلی، معابر پارک ها و برج های نوری است، ادامه داد: هدف از این بازدید ، مدیریت مصرف برق در زمان اوج بار شبکه با همکاری شهرداری ها و دستگاه‌های خدمات‌رسان است.

وی با اشاره به مصوبه هیئت وزیران، ابراز کرد: همه دستگاه‌های اجرایی، بانک‌ها، نیروهای مسلح و نهادهای عمومی موظف‌اند در ساعات اداری حداقل ۳۰ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته و در ساعات غیراداری به میزان ۶۰ درصد، مصرف برق خود را کاهش دهند. در همین راستا تمامی ادارات علاوه بر ساعت های اداری در ساعت های غیر اداری نیز رصد شدند و به اداراتی که دارای روشنایی غیرمعمول بودند، تذکر داده شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه در پایان از کلیه مشترکان اعم از صاحبان صنایع، مصارف تجاری، خانگی، اداری و کشاورزی، خواست تا با مشارکت همگانی در مدیریت مصرف برق، شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه را در راستای ارائه خدمات‌رسانی مطلوب به شهروندان کرمانشاهی یاری نمایند.