برای اولین بار در غرب کشور/ سینما آزادی کرمانشاه دارای شهربازی کودک می‌شود

رسانا پرس_مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان کرمانشاه گفت: برای اولین بار در غرب کشور؛ پردیس سینمایی آزادی کرمانشاه دارای شهربازی سرپوشیده کودک می‌شود.

محمدجواد کنجوری، اظهار کرد: در راستای رضایت و رفاه حال همشهریان هنردوست کرمانشاهی، برای اولین بار در غرب کشور مجموعه شهربازی کودک در سینما آزادی این شهر احداث می‌شود.

وی گفت: پس از اجرای طرح علاوه بر تبدیل این سینما به محیطی با امکانات تفریحی سالم جهت مراجعه شهروندان؛ خانواده‌ها می‌توانند در هنگام تماشای فیلم کودکان خود را در محیط سالم این شهربازی سرپوشیده قرارداده و با خیال آسوده از خدمات سینمایی استفاده کنند.

مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان کرمانشاه افزود: علاوه بر ارائه امکانات تفریحی و شهربازی در این محل در تلاش هستیم امکان پخش فیلم‌های ویژه کودکان نیز در این شهربازی فراهم شود.

وی با اشاره به فعالیت بیش از ۵۰ ساله سینما آزادی شهر کرمانشاه، گفت: این سینما به عنوان بزرگ‌ترین و مدرن‌ترین سینمای استان دارای یک سالن ۵۰۰ نفره و ۲ سالن وی.آی.پی هر یک به ظرفیت ۱۸ نفر و نیز بوفه ؛ فود کورت و کافی شاپ مجلل است.

کنجوری خاطرنشان کرد: باتوجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده، ان‌شاءالله پس از پایان ماه صفر این شهربازی واقع در مجموعه سینما آزادی کار خود را آغاز کرده و میزبان خانواده‌ها خواهد بود.