بهزیستی کرمانشاه آماده دریافت کمک‌های خیران به دانش‌آموزان نیازمند است

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: تمامی ادارات بهزیستی استان آمادگی دریافت کمک‌های خیران به جمعیت ۲ هزار و ۶۹۵ نفری دانش‌آموزان زیر پوشش را دارند.

فرحناز محمدی مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه اظهار کرد: با توجه به اینکه در آستانه آغاز سال تحصیلی هستیم به منظور بهره‌مندی از ظرفیت مشارکت آحاد مردم، شرکت‌ها، سازمان‌ها و نهادهای دولتی و غیردولتی در تأمین و تهیه نوشت‌افزار دانش‌آموزان تحت پوشش استان که جمعیت ۲ هزار و ۶۹۵ نفری را تشکیل می‌دهند، پویش «مشق مهر» از ابتدای شهریورماه راه‌اندازی شده است.

وی تصریح کرد: در این پویش جذب مشارکت‌های مردمی به صورت نقدی و غیرنقدی و همچنین تهیه بسته‌های لوازم التحریر برای دانش‌آموزان در مناطق کم‌برخوردار هدف اصلی پویش است.

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه روش‌های پرداخت نقدی این پویش شماره کارت مجازی ۶۳۶۷۹۵۷۰۶۵۳۸۹۲۰۲، شماره حساب ۴۱۵۶۰۳۴۵۴۱۵۸۵۳۴۸، شماره شبای حساب IR ۳۸۰۱ ۰۰۰۰ ۴۱۵۶ ۰۳۴۵ ۴۱۵۸ ۵۳۴۸، گفت: منتظر کمک‌های خیرخواهانه مردم نوع دوست برای تأمین نیاز مددجویان به ویژه دانش‌آموزان هستیم تا سال تحصیلی خوبی با کمک خیرین برای دانش‌آموزان نیازمند رقم بزنیم.

وی در پایان، از برپایی ۴۲ پایگاه جمع‌آوری کمک‌های خیرخواهانه برای خرید نوشت افزار، کیف مدرسه، لباس و دیگر تجهیزات مدرسه در استان خبر داد و افزود: مبلغ یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال اعتبار به استان برای دانش اموزان نیازمند ابلاغ شده، اما با توجه به گزارشات مددکاری دانش‌آموزان ( یک‌هزار و ۸۱۲ دانش‌آموز دارای معلولیت و ۸۸۳ دانش‌آموز حوزه حمایتی) این مبلغ پاسخگویی آنان نیست و نیازمند کمک خیرخواهانه مردم نوعدوست هستیم.