به خط بودن توان دستگاه اجرایی، در جهت صیانت از رأی مردم

رسانا پرس- محمد نجفی فرماندار قصرشیرین روز یکشنبه در جمع اعضای هیأت‌های اجرایی و نظارت قصرشیرین در محل فرمانداری قصرشیرین گفت: با توجه به تعصبات خاص حاکم بر شرایط حوزه انتخابیه قصرشیرین، ما با رعایت اصل بی‌طرفی از آرا مردم صیانت خواهیم کرد.

 

به گزارش رسانا پرس- محمد نجفی فرماندار قصرشیرین روز یکشنبه در جمع اعضای هیأت‌های اجرایی و نظارت قصرشیرین در محل فرمانداری قصرشیرین با تسلیت شهادت جمعی از مدافعان حرم اظهار کرد: مقدمه و زیرساخت لازم برای برگزاری انتخاباتی سالم و رقابتی فراهم‌شده و اهتمام جدی مجریان و تمامی ناظران برگزاری انتخابات مشارکت گسترده در این رویداد مهم سیاسی است.

وی افزود: انتخابات در حوزه انتخابیه قصرشیرین به‌واسطه تعصبات قومی و قبیله‌ای و شرایط خاص منطقه پیچیدگی‌های خود را دارد که باید تمامی عوامل برگزاری انتخابات با رعایت اصل بی‌طرفی تمام توان خود را برای صیانت از آرای مردم به‌کارگیرند.

فرماندار قصرشیرین تصریح کرد: چهار مؤلفه برگزاری انتخابات مورد تأکید رهبر معظم انقلاب اسلامی یعنی سلامت، امنیت، رقابت و مشارکت سرلوحه تمامی ناظران و مجریان برگزاری انتخابات است و اجرای رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی و مُر قانون، فصل‌الخطاب و نصب‌العین همه ما است.

وی ادامه داد: دشمن در پی تزریق ناامیدی در بین جامعه است و با تمام ابزارها و توان رسانه‌ای خود می‌خواهد میزان مشارکت مردم در انتخابات را کاهش دهد ازاین‌رو همه باید تلاش کنیم با دعوت از اقشار مختلف شاهد انتخاباتی پرشور و با مشارکت حداکثری مردم برای پاسخ قاطع و کوبنده به توطئه‌های دشمن باشیم چون هر رأی ما تیری زهرآلود به قلب دشمن خواهد بود.

نجفی خاطرنشان کرد: مجریان و عوامل برگزاری انتخابات طوری عمل کنند که بدون جانب‌داری از هیچ‌یک از کاندیدها وظیفه خود را انجام بدهند و مردم نیز یقین بدانند هر آنچه که از صندوق‌های رأی مردم به‌عنوان نتیجه مشخص شود مورد تائید همه ما خواهد بود.

وی گفت: تمام امکانات ادارات با تمام توان باید برای برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور به کار گرفته شود و در این خصوص مدیران وظیفه‌دارند همکاری لازم را با ستاد انتخابات داشته باشند.

از مجموع ۲۲۶ شعب پیش‌بینی‌شده برای حوزه انتخابیه قصرشیرین، ۴۰ شعبه در قصرشیرین، ۹۸ شعبه اخذ رأی در سرپل‌ذهاب و ۸۸ شعبه به گیلانغرب اختصاص دارد.