تخریب دومین ساخت و ساز غیر مجاز در منطقه پنج با دستور قضایی/ در راستای برخورد با متخلفین از کوتاهی نمی‌کنیم/ساخت و ساز غیرمجاز به ایمنی و سیما و منظر شهری آسیب وارد می‌کند

رسانا پرس- شهردار منطقه پنج شهرداری کرمانشاه با اعلام اینکه با اخذ دستور قضایی تخلفات ساخت و ساز در سطح منطقه تخریب می شود گفت: دومین ساخت و ساز غیر مجاز در این منطقه تخریب شد.

به گزارش رسانا پرس، مهندس سجاد یزدانی اظهار داشت: در راستای برخورد با ساخت و ساز غیرمجاز در سطح منطقه و جلوگیری از حوادث ناگوار، برای دومین بار در هفته جاری برخورد با ساخت و ساز غیرمجاز در شهرداری منطقه پنج شهرداری کرمانشاه دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: در همین راستا تخریب سازه‌های غیرمجاز با دستور قضایی و با حضور اجرائیات منطقه و نیروی انتظامی انجام گرفت.

شهردار منطقه پنج شهرداری کرمانشاه تصریح کرد: در این اقدام طبقه پنجم ساختمان در حال ساخت در شهرک شهرداری کرمانشاه، که مجوز و پروانه چهار طبقه و پیلوت را از شهرداری اخذ کرده بود با دستور قضایی تخریب شد.

وی ادامه داد: مجموعه مدیریت شهری کرمانشاه در راستای صیانت از حقوق و حفظ ایمنی شهروندان، با ملاحظه شرایط اقتصادی جامعه، بدون اغماض با سوء‌استفاده گران برخورد خواهد کرد.

یزدانی خاطرنشان کرد: از آنجا که منطقه پنج جزو مناطقی است که شهرک های حاشیه زیادی در آن قرار دارد زمینه را برای سوء استفاده برخی افراد سودجو فراهم کرده، که شهرداری منطقه پنح شناسایی و تشکیل پرونده و برخورد با متخلفین را جزء اولویت‌های کاری منطقه قرار داده است.

وی با اشاره به اینکه ساخت و ساز غیرمجاز علاوه بر مشکلات ایمنی موجب آسیب به سیما و منظر شهری می‌شود، گفت: مجموعه شهرداری منطقه پنج در راستای برخورد با متخلفین کوتاهی نخواهد کرد.