تردد از قصرشیرین به خسروی با ۱۱۰ دستگاه اتوبوس

مسؤول عملیات حمل و نقل زائرین اربعین حسینی در مرز خسروی گفت: ۱۱۰ دستگاه اتوبوس از قصرشیرین تا مرز خسروی به زائران خدمات‌دهی می‌کنند.

محمد‌مهدی احمدی مسؤول عملیات حمل و نقل زائرین اربعین حسینی در مرز خسروی در خصوص خدمت‌رسانی ناوگان اتوبوسرانی سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شهرداری کرمانشاه به زائرین حضرت سید الشهدا (ع)، اظهار کرد: خدمات‌رسانی سازمان حمل و نقل مسافر شهرداری کرمانشاه به زوار اربعین حسینی در پایانه مرزی خسروی با استقرار ۱۱۰ دستگاه از اتوبوس‌های سازمان در شهر قصرشیرین از مسیر پارکینگ‌ها به مرز خسروی به مساحت ۱۹ کیلومتر از نهم شهریورماه آغاز شده است.

وی ادامه داد: امروز با توجه به شرایط موجود، اتوبوسرانی شهرداری شهر همدان هم تعداد ۲۰ دستگاه به ناوگان اتوبوسرانی اضافه کردند و در حال حاضر در حال خدمات‌رسانی هستند.

مسؤول عملیات حمل و نقل زائرین اربعین حسینی در مرز خسروی در خصوص هزینه‌های حمل و نقل این مسیر، گفت: براساس مصوبه ستاد ملی اربعین، کرایه اتوبوس از پارکین‌های شهر قصرشیرین تا پایانه مرز خسروی برای هر نفر ۱۰ هزار تومان است و مسیر بالعکس (از پایانه به سمت پارکینگ‌ها) هم همین مبلغ است.