تردد بیش از ۵۷۰۰ زائر از پایانه مرزی خسروی در یک روز

رسانا پرس_مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه، از افزایش شمار مراجعه زائران به مرز خسروی خبر داد و اظهار کرد: روز گذشته (یکشنبه، ۱۳ شهریورماه) ۵ هزار و ۵۵۶ زائر از پایانه مرزی پرویزخان خارج شدند.

فریبرز کرمی،  از افزایش شمار مراجعه زائران به مرز خسروی خبر داد و اظهار کرد: روز گذشته (یکشنبه، ۱۳ شهریورماه) ۵ هزار و ۵۵۶ زائر از پایانه مرزی پرویزخان خارج شدند که در مقایسه با آمار خروجی روز شنبه که ۳هزار و۷۳۷ زائر بوده، یک‌هزار و ۸۱۹ نفر افزایش یافته است.

وی با اشاره‌‌ به آمار ورودی از عراق به ایران از طریق مرز خسروی، گفت: روز گذشته ۱۹۴ از پایانه مرزی خسروی وارد کشور شدند که در مقایسه روز قبل از آن که ۱۶۳ نفر بوده؛ آمار ورودی افزایش می‌یابد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه با اشاره به افزایش لحظه به لحظه زائران، گفت: جاده‌های و زیرساخت‌های فراهم شده در مرز خسروی آمادگی لازم برای پذیرایی از انبوه زائران اربعین حسینی طی روزهای آینده را دارد.

وی ادامه داد: با توجه به اقدامات صورت گرفته از سوی سایر نهادها، عمده زائران هم با توجه به مزیت‌های مسیر خسروی از انتخاب این مرز و خدمات ارائه شده ابراز رضایت دارند.