تلاش صادرکنندگان کرمانشاه برای حضور موفق در بازار ترکیه

رییس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه گفت: واحدهای تولیدی و فعالان اقتصادی استان در راستای تسهیل ورود کالاهای کرمانشاه به بازار ترکیه نشستی با دبیر میز ترکیه در سازمان توسعه و تجارت وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت داشتند.

به گزارش رساناپرس،کیوان کاشفی رییس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به نشست رایزن اقتصادی ایران در استانبول با فعالان اقتصادی استان، اظهار کرد: با هدف توسعه تجارت میان ایران و ترکیه در اتاق بازرگانی کرمانشاه، نشست صاحبان واحدهای تولیدی استان با رایزن بازرگانی ایران در ترکیه و همچنین دبیر میز ترکیه در سازمان توسعه و تجارت وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد.

وی ادامه داد: با حضور واحدهای تولیدی و فعالان اقتصادی استان، توضیحاتی در خصوص وضعیت اقتصادی ترکیه، الزامات، درخواست‌ها و همچنین کمک به تسهیل ورود کالاهای کرمانشاه به بازار ترکیه مطرح شد.

رییس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه مهمترین دغدغه واحدهای تولیدی را بازریابی برای محصولات دانست و گفت: رایزن‌های اقتصادی در کشورهای مختلف وظیفه ایجاد بازار برای محصولات داخلی را برعهده دارند که در این نشست واحدهای تولیدی و فعالان اقتصادی استان توضیحات لازم را از رایزن بازرگانی ایران در ترکیه گرفتند.