تمهیدات ترافیکی، در دستور کار پلیس راهور کرمانشاه

رساناپرس_ رئیس‌ پليس راهنمایی و رانندگی شهرستان کرمانشاه طی باردیدی میدانی، از اعمال تمهیدات ترافیکی برای کاهش خطرات خبر داد.

به گزارش رساناپرس به منظور تسهیل در تردد شهروندان کرمانشاهی در بازدید میدانی با حضور حجت‌اله عزیزی رئیس‌ پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان کرمانشاه، افشین لرزنگنه معاون حمل‌ونقل و ترافیک، سرهنگ خسروی جانشین پلیس راهور شهرستان و سرکلانتر پایگاه‌های راهور این مناطق آخرین وضعیت ۱۳ نقطه حادثه خیز دیگر بررسی و تمهیدات ترافیکی لازم انجام گرفت.

رئیس‌ پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان کرمانشاه در حاشیه این بازدید با اشاره به مسائل متعدد ترافیکی موجود در سطح شهر کرمانشاه، گفت: باتوجه به اینکه آمار تصادفات منجر به فوت شهر کرمانشاه در سنوات گذشته نسبت به میانگین آمار کشوری رقم بالایی را به خود اختصاص داده، لذا با توجه به تأکیدات فرماندهی انتظامی استان و در جهت کاهش تصادفات با حضور میدانی در نقاط حادثه‌خیز توسط پلیس راهور و معاونت حمل و نقل و ترافیک تصمیماتی اتخاذ شد که منجر به کاهش آمار تصادفات در برخی نقاط شد.

گفتنی است، در این بازدید میدانی که چهار ساعت به طول انجامید؛ معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری کرمانشاه در جهت کاهش تصادفات، نصب نرده‌گذاری پل عابر پیاده، سرعت‌گیر و سرعت‌گاه، استاپر، تابلو و علائم ترافیکی و نصب دوربین کنترل سرعت را در دستور کار خود قرار داد.