ثبت نام سی و چهارمین جشنواره امتنان از کارگران آغاز شد

رساناپرس_مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه صبح امروز از آغاز ثبت نام سی و چهارمین جشنواره امتنان از کارگران، گروه های کار و واحدهای اقتصادی نمونه خبر داد.

به گزارش رساناپرس،مختار احمدی اظهار کرد: در اجرای ماده ۱۹۵ قانون کار و با هدف نهادینه سازی فرهنگ خلاقیت و نوآوری، ترویج و تقویت فرهنگ کار و تلاش و تجلیل از کارگران، گروه های کار و واحدهای اقتصادی نمونه، سی و چهارمین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید در سال ۱۴۰۱ آغاز شده است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ادامه داد: انگیزه بخشی، اعتمادآفرینی و ترویج حاکمیت روح صداقت و همدلی در جامعه کار و تلاش با توجه به مسائل جامعه، نیازها و انتظارات جامعه کارگری، ایجاد زمینه و فضای مناسب برای رشد و پرورش نیروی کار و نقش آفرینی و تاثیرگذاری نخبگان جامعه کار از جمله مهمترین اهداف برگزاری سی و چهارمین جشنواره امتنان است.

وی افزود: گروه های کار و واحدهای اقتصادی کرمانشاه می توانند از تاریخ ۱۰ آبان ماه تا یکم آذر سال جاری با مراجعه به سامانه جشنواره به نشانی http://emtenan.mcls.gov.ir ضمن ثبت مشخصات شخصی و تکمیل اطلاعات مربوطه و بارگذاری مدارک و مستندات لازم درفرآیند انتخاب جشنواره امتنان قرار گیرند.

مختار احمدی با بیان اینکه جشنواره امتنان از کارگران در بخش‌های صنعت، خدمات، کشاورزی برگزار می‌شود، خاطر نشان کرد: ارائه شیوه ‌های نوین در کار شامل بهبود مصرف انرژی و تولید، کاهش ضایعات و زمان تولید، افزایش بهره وری، اختراع و ابتکار شامل ساخت قطعه، دستگاه یا اصلاح فرآیند تولید، راه اندازی خط تولید جدید، مهندسی معکوس در انتقال و بومی سازی دانش و فناوری، افزایش بهره وری و کیفیت نسبت به نمونه ‌های داخلی و خارجی از جمله شاخص ‌های کارگران و گروه های کار و واحدهای نمونه است که در جشنواره مد نظر قرار می گیرد.

ثبت نام سی و چهارمین جشنواره امتنان از کارگران، گروه های کار و واحدهای اقتصادی نمونه از تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۰ آغاز و تا ۱۴۰۱/۹/۱ ادامه دارد.