دمای هوای کرمانشاه تا ۴ درجه سردتر می‌شود

رسانا پرس_ کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: سامانه ناپایداری که در حال حاضر بر جو منطقه مستقر شده همچنان تا فردا شرایط جوی را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

شهناز حق‌پرست، کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه در خصوص وضعیت جوی استان، اظهار کرد: سامانه ناپایداری که در حال حاضر بر جو منطقه مستقر شده همچنان تا فردا شرایط جوی را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

وی ادامه داد: این سامانه علاوه بر رشد ابر و در بعضی ساعات وزش باد توأم با گرد و خاک محلی بارش‌های را غالبا به شکل پراکنده و احتمالا همراه با رعد و برق برای سطح استان به همراه خواهد داشت.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه تصریح کرد: احتمال بارش امروز به ویژه در نیمه شمالی و نواحی شرقی استان بیشتر به نظر می‌رسد.

وی اضافه کرد: از روز چهارشنبه تا روز جمعه به دلیل استقرار جریانات نسبتا پایدار در جو منطقه پدیده خاصی را برای سطح استان پیش‌بینی نمی‌شود.

حق‌پرست خاطرنشان کرد: از نظر وضعیت دمایی از امروز تا پایان هفته به شکل غالب شاهد روند کاهش دما و خنک‌تر شدن هوا در نقاط مختلف استان خواهیم بود به طوریکه هوای امروز نسبت به هوای دیروز چهار درجه سردتر خواهد بود.