دو فقره تصادف منجر به کشته شدن سه نفر شد

سرپرست جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه، از وقوع چندین فقره تصادف در جاده‌های این استان خبر داد که در دو مورد از آن‌ها، سه نفر جان خود را از دست دادند.

محمدباقر محمدی سرپرست جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه اظهار داشت: این روزها با بازگشت زوار از سفر اربعین و همچنین پایان ماه صفر و پایان تعطیلات تابستانی شاهد افزایش تردد در جاده‌های استان هستیم.

وی گفت: زائران به هنگام بازگشت حتما استراحت کافی داشته باشند تا با تمرکز رانندگی کنند و دچار خستگی و خواب‌‌آلودگی نشوند.

سرپرست جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه ادامه داد: متأسفانه روز گذشته چندین فقره تصادف در جاده‌های استان به مرکز کنترل هماهنگی عملیات EOC جمعیت هلال احمر استان گزارش شد که در دو مورد از آن‌ها سه نفر جان باختند.

وی از برخورد سورای پژو ۴۰۵ با ساینا در محور شباب به حمیل اسلام آباد‌غرب با چهار مصدوم و یک فوتی خبر داد و افزود: بلافاصله تیم عملیات پایگاه امداد و نجات امام حسن مجتبی (ع) جمعیت هلال احمر شهرستان اسلام آبادغرب به محل حادثه اعزام شدند. نیروهای امدادی این جمعیت پس از ارزیابی و رهاسازی، فرد فوتی را تحویل عوامل نیروی انتظامی حاضر در محل دادند و مصدومین توسط نیرو های اورژانس به مرکز درمانی منتقل شدند.

وی در موردی دیگر به واژگونی وانت نیسان در محور میانراهان به کامیاران با ۲ فوتی و ۲ مصدوم اشاره کرد و افزود: تیم عملیات پایگاه امداد و نجات مله‌ماس جمعیت هلال احمر شهرستان سنقروکلیایی به محل حادثه اعزام شدند. نیروهای امدادی این جمعیت پس از رسیدن به محل حادثه، ارزیابی و انجام اقدامات کمک‌های اولیه یک نفر از مصدومین را به مرکز درمانی انتقال دادند و ۲ فرد فوتی تحویل عوامل انتظامی حاضر در محل شد.

محمدی واژگونی سواری پراید در محور حمیل به اسلام آبادغرب با ۴ مصدوم، برخورد پراید با کامیونت ایسوزو در محور صحنه به بیستون با یک مصدوم، برخورد سورای پژو ۴۰۵ با نیوجرسی در محور کرمانشاه به کامیاران با ۲ مصدوم و برخورد رخ به رخ ۲ موتورسیکلت با یک مصدوم در محور گیلانغرب به گواور روستای چشمه غلامی را در قالب دیگر موارد تصادف روز گذشته استان بیان کرد که منجر به اعزام نیروهای امدادی این جمعیت شده بود.