رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرمانشاه: افزایش سرانه فضای سبز در بالا بردن روحیه نشاط شهروندان موثر است

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرمانشاه گفت: افزایش سرانه فضای سبز در بالا بردن روحیه نشاط شهروندان موثر است.

به گزارش رساناپرس، جلسه کمیته فضای سبز مناطق هشت‌گانه شهرداری به ریاست دکتر فرامرز رحمتی‌زاده رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری و با حضور مسئولین فضای سبز مناطق هشت‌گانه شهرداری در محل این سازمان برگزار شد.

رحمتی‌زاده با اشاره به اهمیت فضای سبز و تاثیر آن در بالا بردن روحیه نشاط و شادابی در بین شهروندان و جامعه شهری اشاره کرد و اظهار داشت: با توجه به فصل پاییز، محل‌هایی از فضای سبز مناطق هشت‌گانه که نیاز به ترمیم چمن دارند توسط منطقه مربوطه اصلاح و ترمیم شود.

وی افزود: تهیه و خرید گل‌های فصلی، درختچه‌های زینتی و بذر چمن توسط سازمان و توزیع بین مناطق هشتگانه شهرداری نیز در دستور کار این سازمان قرار گرفته است.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرمانشاه تصریح کرد: برنامه‌ریزی برای قطع درختان خشک سطح شهر نیز از دیگر اقدامتی است که با همکاری فضای سبز مناطق هشت‌گانه شهرداری در دستور کار قرار دارد.

رحمتی‌زاده در پایان خاطر نشان کرد: بروزرسانی آمار و اطلاعات درختان معابر سطح شهر برای شناسنامه‌دار کردن آن‌ها، از دیگر مواردی است که باید انجام شود.