رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرمانشاه خبر داد؛اجرای ۱۰ سفره هفت‌سین تا فضاسازی شهری برای ماه مبارک‌ رمضان

رسانا پرس-رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرمانشاه خبر داد؛اجرای ۱۰ سفره هفت‌سین تا فضاسازی شهری برای ماه مبارک‌ رمضان

به گزارش رسانا پرس-کامجو غلامی اظهار کرد: تنوع جاذبه‌های گردشگری در کرمانشاه باعث شده تا هرساله میزبان مسافران و میهمانان نوروزی از سراسر کشور باشیم.

وی افزود: امسال تلاقی ماه مبارک رمضان و عید باستانی نوروز تلاش مجموعه شهرداری را مضاعف کرد تا بتوانیم میزبان شایسته‌ای برای ماه مهمانی خدا و مسافران نوروزی باشیم.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرمانشاه با اشاره به صرفه‌جویی در هزینه‌ها تصریح کرد: در نوروز امسال سعی کردیم با کمترین هزینه، بهترین اقدامات را در زمینه زیباسازی و فضای سبز مناطق هشت‌گانه شهرداری داشته باشیم.

وی ادامه داد: برپایی ۱۰ سفره هفت‌سین، اجرای فرش‌گلُ‌، نصب المان‌های نوروزی، اجرای نقاشی‌های دیواری و احداث تونل‌های نوری از جمله اقدامات صورت گرفته در ایام نوروز بوده است.

غلامی با اشاره به دیگر اقدامات انجام شده گفت: نورپردازی تقاطع‌های غیر همسطح، فضاسازی میادین شاخص و گل‌کاری بوستان‌ها و بلوار‌های سطح شهر با کاشت گل‌های فصلی از دیگر اقدامات شهرداری در این ایام بوده است.

وی خاطرنشان کرد: در این ایام و با توجه به تقارن ماه مبارک رمضان و عید نوروز فضاسازی تبلیغات محیطی سطح شهر نیز به صورت گسترده با طرح‌های ادغامی انجام شد.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرمانشاه در پایان ابراز امیدواری کرد که تلاش‌های مجموعه شهرداری مورد رضایت شهروندان و مهمانان نوروزی قرار گرفته باشد.