رئیس ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه: بازگشایی استخر”کوثر” کرمانشاه/ استخر “شهید اشرفی اصفهانی” بازسازی می شود

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه از بازگشایی استخر کوثر کرمانشاه پس از انجام تعمیرات خبرداد.

مصطفی باباملکی بااشاره به برنامه تعمیر و نوسازی استخرهای دولتی کرمانشاه، اظهارکرد: باتوجه به قدمت استخرهای کرمانشاه، برنامه تعمیر و نوسازی آنها در دستورکار قرار گرفت.

وی ادامه داد: استخر کوثر یکی از این استخرها است که در بزرگترین مجموعه ورزشی ویژه بانوان کشور واقع شده و از چند ماه پیش تعمیرات آن را به علت فرسودگی آغاز کردیم.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه با بیان اینکه طی این مدت اتفاقات خوبی برای استخر کوثر افتاده، اظهار کرد: تعمیرات تاسیسات شامل سیستم گرمایشی و سرمایشی و موتورخانه، سقف، رختکن و… در این مجموعه ورزشی انجام شد.

وی با بیان اینکه استخر کوثر در حال حاضر بازگشایی شده و آماده میزبانی از علاقمندان به شنا است، اضافه کرد: این استخر پس از انجام تعمیرات در قالب ماده ۵ به هیات ورزش سه گانه استان واگذار شده است.

باباملکی در ادامه به گذشت قریب به نیم قرن از احداث استخر شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه هم اشاره کرد و گفت: این استخر دچار فرسودگی زیادی شده بود، بنابراین در قالب ماده ۲۷ به بخش خصوصی واگذار شده تا بصورت کامل آن را بازسازی کند.

وی اضافه کرد: استخر شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه تا زمان بازسازی کامل در چند ماه آینده تعطیل خواهد بود.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه از تعطیلی استخر مجموعه ورزشی جانبازان نیز به دلیل انجام تعمیرات خبر داد و گفت: خوشبختانه مشکلات این استخر چندان زیاد نیست و تعمیرات آن هم در دستورکار قرار گرفته است.