راهبرد و پیشرو ایجاد اشتغال، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است/ ایجاد بسترهای مردمی کردن اقتصاد در حوزه تعاون   

رسانا پرس- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمانشاه در بازدید از اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، اظهار نمود: تابلو، راهبرد و پیشرو و ایجاد اشتغال، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی می باشد.

 

 

 

 

به گزارش رسانا پرس، حبیب اله وفایی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مسئله اشتغال را بزرگترین و مهمترین دغدغه مسئولین و مردم عنوان کرد و اظهار نمود: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تابلو، راهبرد، و پیشرو ایجاد اشتغال در کشور می باشد و امروز ما شاهد تحقق این وظیفه ی خطیر و تلاش مضاعف در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان هستیم.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمانشاه در ادامه با تشکر از پیگیری و تدبیر به موقع مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در بحث اعتبارات هزینه ای و رسیدگی به امور کارکنان، افزود: اگر بخواهیم کار و اقدام بزرگی انجام شود، باید هدف گذاری درستی انجام شود که خوشبختانه در این اداره کل با تدابیر مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، هدف گذاری درست مشهود می باشد.

حبیب اله وفایی در ادامه با تأکید بر فعال نمودن میز خدمت و دولت الکترونیک و برون‌سپاری وظایف در جهت تسهیل امور مراجعین، گفت: با بهره‌مندی کامل از ظرفیت الکترونیک شاید بتوانیم صرفه‌جویی در برخی منابع مالی و منابع انسانی سازمانی داشته باشیم ولی با توجه به شواهد امر، قطعاً سهم اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از اعتبارات هزینه ای و عمرانی استان به طور ویژه لحاظ می شود.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه نیز در این نشست ضمن تشریح ماموریت ها و رسالت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بحث ایجاد اشتغال و کارآفرینی، تنظیم مناسبات روابط کار، امور اجتماعی و فرهنگی جامعه کار و تلاش و همچنین ایجاد بسترهای مردمی کردن اقتصاد در حوزه تعاون، گفت: برنامه ریزی، توسعه فرایند تصمیم گیری برای تعیین مناسب ترین خطی مشی ها در مقطع زمانی کنونی به منظور دستیابی به هدف های تعیین شده با توجه به ظرفیت ها، منابع و نیازهای جامعه برای بهبود همه جانبه کیفیت زندگی مردم در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی انجام می شود و پشتیبانی های سازمان مدیریت و برنامه ریزی در این مسیر می تواند ما را در استان یاری نماید.

مختار احمدی در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و تیم کارشناسی سازمان در اداره کل، به منظور احصاء مشکلات به صورت میدانی، اظهار نمود: قطعاً حضور رئیس سازمان و مدیریت و برنامه ربزی و همکاران ایشان، موجب دلگرمی کارکنان اداره کل در راستای ادامه خدمت صادقانه به مردم می باشد.

در این نشست تامین اعتبار جهت اجرا و تکمیل پروژه ساختمان اداری شهرستان سرپل ذهاب، تامین اعتبار تعمیرات ساختمان اداری مدیریت شهرستان کرمانشاه، تامین اعتبار جهت خرید تجهیزات سخت افزاری و ارتقا زیرساخت ها و نرم افزارها، افزایش اعتبار سرانه رفاهی کارکنان، از جمله مباحث مهم و مورد درخواست مدیر کل بود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در ابتدای این برنامه ضمن بازدید از قسمت های و مختلف ساختمان های اداری مدیریت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان کرمانشاه از محل مراجع تشخیص و حل اختلاف بازدید و با مراجعین جامعه هدف دیدار و گفتگو نمود.