سرپرست اداره کل حسابرسی و امور مجامع شهرداری کرمانشاه معارفه شد

مهندس مهدی شاکری به عنوان سرپرست اداره کل حسابرسی و امور مجامع شهرداری کرمانشاه معارفه شد.

به گزارش رساناپرس به نقل از مظرکز اطلاع‌رسانی شهرداری کرمانشاه، با حضور معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی، مدیرکل مالی و مدیرکل بودجه مهندس مهدی شاکری به عنوان سرپرست اداره‌کل حسابرسی و امور مجامع شهرداری کرمانشاه معارفه و از زحمات دکتر علی جمور بابت زحمات پیشین در این اداره کل تجلیل شد.

در مراسم معارفه سرپرست اداره‌کل حسابرسی و امور مجامع شهرداری کرمانشاه، دکتر کاوه مردافکن معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کرمانشاه اظهار داشت: حوزه حسابرسی در مجموعه مدیریت شهری یک از مهم ترین حوزه ها است که امیدواریم با توجه به انتصاب جدید در این مجموعه، جایگاه اصلی این اداره کل احیا شود.

وی با تاکید بر ضرورت هم‌سویی اداره کل حسابرسی با مجموعه مالی شهرداری کرمانشاه، افزود: لازم است برای احیا جایگاه واقعی این اداره کل نشست‌های منظمی با مجموعه مالی برگزار شود.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کرمانشاه تصریح کرد: در مجموعه سرمایه انسانی تمام تلاش خود را برای حمایت از احیا حسابرسی در مجموعه شهرداری به کار خواهیم گرفت.

وی ادامه داد: مناطق و سازمان‌های تابع شهرداری نیز نیازمند حسابرسی فعال و پویا است که ان شالله با حضور جناب آقای شاکری این حوزه نیز فعال خواهد شد.

دکتر مردافکن با تاکید بر نیاز به کمک پرسنل اداره‌کل حسابرسی برای احیا جایگاه این حوزه، خاطرنشان کرد: پرسنل متخصص و فعال حسابرسی در مجموعه مدیریت شهری قطعا با همکاری و همراهی در احیا جایگاه این اداره کل موثر خواهند بود.

در پایان این نشست مهندس مهدی شاکری به عنوان سرپرست اداره‌کل حسابرسی و امور مجامع شهرداری کرمانشاه معارفه و از زحمات دکتر علی جمور مدیرکل سابق حسابرسی و امور مجامع شهرداری کرمانشاه تجلیل شد.

گفتنی است، دکتر علی جمور مدیرکل سابق حسابرسی و امور مجامع شهرداری کرمانشاه چند ماه پیش به عنوان مدیرکل مالی شهرداری کرمانشاه منصوب شده بود‌.