سهولت تردد در هر دو سوی مرز خسروی

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه، از سهولت تردد در هر دو سوی مرز خسروی خبر داد و گفت: طی روز گذشته ۱۴ هزار و ۲۳۵ زائر از مرز خارج و ۱۱ هزار و ۱۵۵ نفر هم از طریق این مرز وارد خاک ایران شده‌اند.

فریبرز کرمی ،آمار تردد زوار عتبات عالیات از پایانه مرزی خسروی طی روز گذشته (دوشنبه، ۲۱ شهریورماه) را ۲۳ هزار و ۳۹۰ نفر اعلام کرد و از سهولت تردد در هر دو سوی مرز خسروی خبر داد.

وی با بیان اینکه تاکنون ۲۱۶ هزار و ۱۸۸ زائر از طریق از پایانه مرزی خسروی به سفر اربعین رفته‌اند، گفت: طی روز گذشته ۱۴ هزار و ۲۳۵ زائر از مرز خارج و ۱۱ هزار و ۱۵۵ نفر هم از طریق این مرز وارد خاک ایران شده‌اند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه در توضیح وضعیت تردد وسایل نقلیه طی ۲۴ ساعت گذشته در محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه، افزود: مجموع ترددهای خودرویی در محدوده استان کرمانشاه به ۷۰۸ هزار و ۴۲ دستگاه خودرو رسید.

وی، همچنین مجموع تردد خودروهای ورودی به استان را ۶۹ هزار و ۷۸۲ خودرو و مجموع تردد خودروهای خروجی از استان ۶۴ هزار و ۴۳۷ خودرو اعلام کرد.

کرمی عنوان کرد: از مجموع ترددهای ورودی به استان سهم خودروهای سنگین ۹ هزار و ۲۳۹ دستگاه و در آمار ترددهای خروجی از استان سهم خودروهای سنگین ۷ هزار و ۵۹۳ دستگاه است‌.