شهردار کرمانشاه: آتش نشانی یکی از مهمترین سازمان های خدمت رسانی به جامعه شهروندی است/ سرعت عمل همراه با دقت و ویژگی برجسته آتش نشانان است

‍  دکتر نادر نوروزی در بازدید از ستاد فرماندهی آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمانشاه اظهار داشت: آتش نشانی یکی از مهمترین سازمان های خدمت‌رسان به جامعه است. وی با اشاره به شاخصه ایثار، شجاعت، سرعت عمل همراه با دقت و توانمندی نیروهای خدمت رسان آتش نشانی به عنوان ویژگی‌های لازم برای آتش‌نشانان، افزود: این […]

 دکتر نادر نوروزی در بازدید از ستاد فرماندهی آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمانشاه اظهار داشت: آتش نشانی یکی از مهمترین سازمان های خدمت‌رسان به جامعه است.

وی با اشاره به شاخصه ایثار، شجاعت، سرعت عمل همراه با دقت و توانمندی نیروهای خدمت رسان آتش نشانی به عنوان ویژگی‌های لازم برای آتش‌نشانان، افزود: این شاخصه‌ها از نکاتی‌است که باید مد نظر آتشنشانان قرار گیرد تا در هنگام کمک به شهروندان دچار مشکل نشوند.

شهردار کرمانشاه تصریح کرد: هماهنگی مجموعه آتشنشانی با سایر ارگان‌ها خوب است اما باید این هماهنگی به منظور عملکرد بهتر در زمان بروز حوادث و بحران‌ها افزایش یابد.

وی ادامه داد: ایستگاه‌های جدید بر اساس نیاز و ضرورت با مکان یابی دقیق در راستای تامین امنیت جامعه شهروندی احداث شود.

نوروزی خاطرنشان کرد: باید به توسعه و تجهیز ایستگاه‌های آتش‌نشانی موجود توجه ویژه شود.

وی به رشد و توسعه شهر کرمانشاه اشاره کرد و افزود: در همین راستا باید به بحث آموزش و ارتقاء سطح دانشی آتش‌نشانان توجه شود.

شهردار کرمانشاه برای برگزاری دوره‌های آموزشی برای آتش‌نشانان و حفظ آمادگی لازم آنان تاکید کرد.