شهردار کرمانشاه: تصویب قانون جامع مدیریت یکپارچه شهری به شهرداری‌ها کمک خواهد کرد/ قانون استخدام شهرداری‌ها تعیین تکلیف شود/ لزوم اصلاح قوانین کمیسیون‌های ماده‌ صد

شهردار کرمانشاه در اجلاس شهرداران کلانشهرهای کشور با اشاره به لزوم اصلاح قانون کمیسیون های ماده صد، گفت: تسریع در اصلاح و بازنگری قانون کمیسیون های ماده ۱۰۰ به شهرداری کمک بزرگی می کند

دکتر نادر نوروزی شهردار کلانشهر کرمانشاه شامگاه روز گذشته در نشست مجمع شهرداران کلانشهرهای کشور که در مشهد مقدس و با حضور محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی کشور برگزار شد، اظهار داشت: تصویب قانون جامع مدیریت یکپارچه شهری به خدمات رسانی بهتر شهرداری ها به ویژه در کلانشهرها کمک خواهد کرد.

وی به حجم بالای مطالبات شهرداری‌ها به ویژه در کلانشهرها از دولت اشاره کرد و افزود: با توجه به وضعیت اقتصادی شهرداری‌ها ضروری است برای وصول مطالبات مجموعه‌های مدیریت شهری از دولت فکری شود.

شهردار کلانشهر کرمانشاه همچنین بر ضرورت تعیین تکلیف قانون استخدام شهرداری‌ها تاکید کرد.

وی همچنین تصریح کرد: از دیگر مواردی که لازم است تعیین تکلیف شود، وضعیت قوانین کمیسیون‌های ماده‌صد شهرداری است که تسریع در مشخص شدن وضعیت آن و اصلاح قوانین آن به مجموعه مدیریت شهری کمک خواهد کرد.

گفتنی است، در پایان این اجلاسیه، بر تعامل بیش از پیش مجمع شهرداران کلانشهرهای کشور و مجلس شورای اسلامی برای تصویب و یا اصلاح قوانین مورد نیاز تاکید شد.