عضویت در کتابخانه‌های عمومی کرمانشاه به مناسبت دهه کرامت رایگان است

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان کرمانشاه گفت: در ادامه برنامه‌ها و طرح‌های تدارک دیده شده در ایام دهه کرامت، عضویت در کتابخانه‌های عمومی سراسر استان همزمان با میلاد امام رضا (ع) از ۲۱ الی ۳۱ خردادماه رایگان است.

 

 

 

 

 

 

 

معصومه حسنی‌خوانسار ضمن دعوت از عموم مردم به عضویت کتابخانه های عمومی و تبریک ایام دهه کرامت، افزود: علاقه مندان با مراجعه به سامانه سامان به آدرس WWW.SAMANPL.IR و دریافت کد تخفیف می توانند به شبکه کتابخانه های عمومی کشور بپیوندند

وی اظهار کرد: روش دریافت کد بدین شکل است که فرد وارد سامانه samanpl.ir می شود و از صفحه اصلی قسمت دریافت کد مشخصات خود را وارد کرده و کد تخفیف بلافاصله برای وی پیامک خواهد شد، که مهلت استفاده از این کد تخفیف تا پایان خرداد ماه است.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان بیان کرد: در صورت مراجعه حضوری افراد به کتابخانه با در دست داشتن مدارک شناسایی و یک عکس ۳*۴ برای اسکن همین مراحل برای دریافت کد انجام می پذیرد و فرد برای مدت یکسال تمام از خدمات کتابخانه های عمومی استان و حتی کشور بهرمند خواهد بود.

حسنی‌خونسار افزود: در استان کرمانشاه ۸۹ باب کتابخانه عمومی نهادی و ۱۸ باب کتابخانه عمومی مشارکتی فعال با سازمان ها با یک میلیون و ۱۵۰ هزار جلد منبع وجود دارد که ۵۵ هزار عضو فعال دارند.