فرمانده سپاه استان کرمانشاه: بدترین دشمن‌ ایران را در ‌عملیات مرصاد از پای درآوردیم

به گفته فرمانده سپاه حضرت نبی‌‌اکرم(ص) استان کرمانشاه ملت ایران در عملیات مرصاد شدیدترین و بدترین دشمنان را از پا درآورد و اتحاد بین آن‌ها یکی از دستاوردهای این عملیات است.

 

به گزارش رسانا پرس، سردار بهمن ریحانی در مراسم گرامیداشت سالروز عملیات مرصاد که امروز در یادمان این عملیات برگزار شد اظهار داشت: حمله نیروهای نفاق در پایان دفاع مقدس طوفانی بود که اگر عنایت خداوند، استحکام نظام جمهوری اسلامی و رهبری‌های قاطع امام(ره) که به قطع دست فتنه و کور شدن چشم دشمنان فرمان داد، شجاعت رزمندگان و حضور گسترده مردم نبود با چالش‌های بسیاری مواجه شده بودیم.

وی با اشاره به اینکه عملیات مرصاد دستاوردهای بسیاری برای ما داشت عنوان کرد: ما شدیدترین دشمنان خود را در این عملیات از پا درآوردیم و نقش رهبری امام(ره) و ولی‌فقیه که در تمام چالش‌ها و حوادث ملت را به ساحل نجات خواهد رساند، به دنیا ثابت شد.

ریحانی با اشاره به اتحاد و همبستگی مردم در عملیات مرصاد گفت: حضور گسترده مردم در این عملیات مشهود بود و حتی افرادی که چندان مناسبتی با انقلاب نداشتند این مزدوران را خائن به کشور می‌دانستند و همه برای مقابله با آن‌ها آمدند.

وی افزود: این عملیات‌ها تجربه‌هایی است که نشان می‌دهد باید در هر زمانی با هم متحد باشیم و بر اصول و ارزش‌های ولایتمداری و راه شهدا بمانیم همانطور که تاکنون نشان داده‌ایم ما ملت سربلندی هستیم که در تمام بسترها با حرکت پرشتابی جلو خواهیم رفت.