فرمانده قرارگاه منطقه‌ای غرب نزاجا: هرگونه تجاوز به خاک ایران با پاسخ محکم نیروهای مسلح مواجه خواهدشد

رساناپرس_فرمانده قرارگاه منطقه‌ای غرب نزاجا با اشاره به آمادگی نیروهای مسلح در مقابل دشمنان، گفت: هرگونه تجاوز به خاک ایران اسلامی با پاسخ محکم نیروهای مسلح مواجه خواهد شد.

به گزارش رساناپرس،امیرسلیمان طاهری پیش از ظهر پنجشنبه در مراسم رژه نیروهای مسلح که با حضور نماینده ولی فقیه، استاندار و جمعی از مسئولان استان کرمانشاه در بلوار امام خمینی (ره) کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: رزمندگان دفاع مقدس در جریان جنگ تحمیلی با حضور خود در مقابل استکبار جهانی و زورگویان شرق و غرب عالم ایستادند و حماسه‌های بزرگ و عظیمی را خلق کردند.

وی افزود: رزمندگان دفاع مقدس با حضور همه جانبه خود توانستند ماشین جنگی رژیم بعث را در روزهای نخست متوقف کنند.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای غرب نزاجا تصریح کرد: ملت ایران همواره ملتی صلح طلب و صلح جو بوده و خواهد بود و با هیچ کشوری قصد درگیری ندارد اما اگر کسی به خاک ایران اسلامی دست درازی کند پاسخ محکم و پشیمان کننده‌ای دریافت خواهد کرد.

طاهری با اشاره به اینکه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در آمادگی کامل قرار دارند، گفت: امروز به لطف خداوند متعال و رهبری حضرت آیت الله خامنه ای نیروهای مسلح کشور در اوج اقتدار، آمادگی و بازدارندگی قرار دارند و آمادگی این نیروها هیچ زمانی به اندازه امروز نبوده است.

وی ادامه داد: دفاع مقدس درس‌های بزرگی به ملت ایران آموخت زیرا قدرت‌های شرق و غرب عالم با یکدیگر متحد شدند اما نتوانستند کاری در مقابل جمهوری اسلامی ایران از پیش ببرند و ملت ایران در مقابل دشمنان محکم ایستادگی کرد.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای غرب نزاجا تاکید کرد: در طول تاریخ بخش‌های مختلفی از ایران جدا شد اما با همت فرزندان این کشور در دفاع مقدس وجبی از خاک این سرزمین کم نشد و با روحیه خودکفایی و جهادی بر دشمنان غلبه کرد.