لزوم انتخاب کاندیدای مدبر و باسابقه در انتخابات ریاست جمهوری

رساناپرس_ مسوول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه بر لزوم انتخاب کاندیدای مدبر و باسابقه در انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد.

به گزارش رساناپرس حجت‌الاسلام شمس‌الله جلیلیان، مسوول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه در بیان خصوصیات فرد اصلح برای تصدی پست ریاست جمهوری، اظهار کرد: انتخابات مهم و حساسی را در هشتم تیرماه پیش‌رو داریم که با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری باید کسی انتخاب شود که ادامه دهنده راه گره‌گشای شهید رئیسی باشد.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در ۱۴ خردادماه در بیان ویژگی‌های رئیس جمهور، افزود: باید فعال، پُرکار، آگاه، معتقد به مبانی انقلاب باشد تا منابع ملت را حفظ، عمق راهبردی تثبیت و ظرفیت‌ها و استعدادهای طبیعی و انسانی به ظهور برسد و کام مردم شیرین و حفره‌ها و رخنه‌های فرهنگی پُر شود.

مسوول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه با تأکید بر حضور پرشور در انتخابات، گفت: این حضور باید با بصیرت و هوشمندی همراه باشد و کسی انتخاب شود که از لحاظ مدیریت به نسبت سایرین، قوی‌تر و سوابق بهتری داشته باشد.

وی با یادآوری فرمایشات امام خمینی(ره) مبنی بر اینکه بی‌تفاوتی در بحث انتخابات و عدم حضور به‌عنوان یک گناه بزرگ و کبیره است، گفت: حضور پرشور پای صندوق‌های رأی تأثیرات مثبتی در زندگی مادی و معنوی کشور دارد، لذا از ملت درخواست داریم با حضور پُرشور خود در انتخابات سبب یأس دشمنان شوند.