مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه خبر داد؛ تحقق ۵۰ درصدی سهم پاوه از سند اشتغال کرمانشاه

رسانا پرس_ مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه از تحقق بیش از ۵۰ درصدی سهم شهرستان پاوه بر اساس سند اشتغال این استان خبر داد

مختار احمدی با بیان اینکه بر اساس سند اشتغال استان کرمانشاه ایجاد ۴۶ هزار شغل طی سال جاری پیش بینی شده است، اظهار کرد: سهم شهرستان پاوه از این پیش بینی ۲ هزار و ۴۷۰ فرصت شغلی بوده که تاکنون بیش از ۵۰ درصد آن محقق شده است.

وی با اشاره به برگزاری متعدد کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان پاوه، افزود: رسالت جلسات کارگروه در شهرستان‌ها سنگین و خطیر است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه ادامه داد: هماهنگی و برنامه ریزی ایجاد اشتغال، رسالت اصلی کمیته اشتغال و سرمایه گذاری در شهرستان‌ها بوده و با توجه به وضعیت کنونی نرخ بیکاری در این استان این وظیفه در شهرستان‌های تابعه کرمانشاه سنگین و خطیر است.

احمدی با بیان اینکه شغل‌های ایجادی توسط کمیته نظارت شهرستان‌ها به منظور راستی آزمایی نظارت می‌شود، گفت: این نظارت از طریق سامانه نظارت، ارتباط تلفنی، نظارت میدانی و نظارت توسط مراکز کاریابی صورت می‌گیرد.

وی تاکید کرد: شهرستان پاوه دارای ظرفیت‌های بالقوه زیادی در حوزه‌های مختلف اقتصادی است که می‌تواند در اشتغالزایی بالا مؤثر باشد.