مدیرکل ورزش و جوانان استان: پروژه ورزشی جدیدی در کرمانشاه شروع نمی‌کنیم

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه اولویت این اداره کل را تکمیل، ترمیم، حفظ و نگهداری پروژه ها و اماکن ورزشی عنوان کرد و گفت: پروژه ورزشی جدیدی در کرمانشاه شروع نخواهیم کرد.

صابر رحیمی امروز(سوم آبان) در حاشیه افتتاح چند پروژه ورزشی در کرمانشاه، در جمع خبرنگاران، با اشاره به ورود بخش خصوصی برای اجرای پروژه های ورزشی در کرمانشاه، اظهار کرد: در این راستا امروز(سه شنبه) شاهد افتتاح تعدادی از این پروژه ها هستیم که برخی از آنها همچون پدل در غرب کشور بی نظیر است.

وی تصریح کرد: علاوه بر اینها، تعدادی پروژه ورزشی دیگر در سطح استان داریم که در حال اجرا هستند و با اتمام آنها تحول بزرگی در حوزه زیرساخت های ورزش استان رخ خواهد داد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه با بیان اینکه پیست کانوپولو، پیست دوچرخه سواری، آکادمی گلف، زمین ساحلی و … از جمله این پروژه ها هستند، گفت: زمانی ورزشکاران ما در برخی از رشته های ورزشی برای تمرین مجبور بودند به شهرهای دیگر بروند، اما اکنون شرایط زیرساختی ما به جایی رسیده که از استان های همجوار تقاضای استفاده از زمین های ما را دارند.

وی در خصوص زمان تکمیل پروژه های نیمه کاره هم گفت: در سفر رئیس جمهور به استان حدود ۲۱۵ میلیارد تومان اعتبار برای حوزه ورزش در نظر گرفته شد که اگرمحقق شود، علاوه بر پروژه های ناتمام، برخی از اماکن ورزشی فرسوده استان را هم مرمت و بروزرسانی خواهیم کرد.

رحیمی در ادامه گفت: بزودی هم قرار است بین استانداری کرمانشاه و ستاد اجرایی فرمان امام (ره) تفاهم نامه ای منعقد شود که طبق آن حدود ۱۰ میلیارد تومان به حوزه ورزش اختصاص پیدا می کند که البته به دنبال افزایش این رقم هستیم.

وی در پایان با بیان اینکه پروژه ورزشی جدیدی در کرمانشاه استارت نمی خورد، اعلام کرد: در حال حاضر اولویت ما تکمیل، ترمیم و حفظ و نگهداری پروژه ها و اماکن ورزشی استان است.