مراسم بزرگداشت سالروز عملیات ظفرمند برگزار می گردد

رساناپرس_ معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) کرمانشاه از برگزاری مراسم بزرگداشت سالروز عملیات ظفرمند طی عنوان «بازی دراز» خبر داد.

سرهنگ سعید بهشتی‌راد، معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) کرمانشاه
امروز نوزدهم اردیبهشت‌ماه در گفت‌وگو در توضیح جزئیات مراسم بزرگداشت سالروز عملیات ظفرمند بازی‌دراز طی امروز و فردا، اظهار داشت: بیش از یک‌ماه است که در حال آماده‌سازی امکانات برای میزبانی از خیل عظیم زائران بازی‌دراز هستیم.

وی با اشاره به برگزاری یادواره شهید شیرودی در محل یادمان توسط ارتش جمهوری اسلامی ایران، گفت: کاروان‌های راهیان نور از امروز وارد شهرستان سرپل‌ذهاب می‌شوند و از عصر امروز در مراسم سالگرد شهادت شهید شیرودی که در محل یادمان این شهید در روستای زرینجوب برگزار می‌شود، شرکت خواهند کرد.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) کرمانشاه با بیان اینکه یادواره شهدای عملیات‌بازی دراز هم بعد از نماز مغرب و عشاء امروز(چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت‌ماه) در جوار بقعه متبرکه احمدابن اسحاق(ره) برگزار می شود، گفت: سخنران این مراسم محمدطیب‌صحرایی استاندار کرمانشاه خواهد بود.

وی تصریح کرد: مراسم صعود به ارتفاعات بازی‌دراز که نمادی از حضور رزمندگان در دوران دفاع مقدس است نیز از ساعت ۶ صبح روز پنجشنبه(۲۰ اردیبهشت) با حضور کاروان‌های راهیان نور سراسر کشور از دامنه ارتفاعات بازی‌دراز آغاز خواهد شد.

بهشتی‌راد ادامه داد: از سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین به عنوان سخنران ویژه برنامه صعود به ارتفاعات بازی‌دراز دعوت شده و مداح مراسم هم حاج صادق آهنگران خواهد بود.

وی با اشاره به برگزاری برنامه‌های مختلف در مسیر به سمت یادمان بازی‌دراز، تصریح کرد: امسال موکب‌های پذیرایی و سلامت از ورودی استان، شهر کنگاور شروع و در شهرستان‌های منتهی به سرپل‌ذهاب ادامه داد.

بهشتی‌راد از تمهیدات اندیشیده شده برای اسکان زائران سخن گفت و افزود: سال گذشته میزبان ۴۰ هزار و ۴۶۳ نفر بودیم که امسال قطعا این آمار افزایش خواهد یافت، با این وجود برای پذیرایی بیش از ۵۰ هزار نفر آماده هستیم.

وی در پایان، گفت: هر آنچه از اقتدار، عظمت، امنیت، پیشرفت و جهان‌شمولی داریم، مدیون خون شهدا هستیم، لذا تک‌تک ما نسبت به شهدا وظیفه داریم.