ممنوعیت تردد کامیون‌ها در محور حمیل به ایلام

رییس پلیس راه استان کرمانشاه گفت: در مسیر حمیل به ایلام در هر دو مسیر رفت و برگشت بابت تردد کامیون‌، کامیون‌های کشنده و تانکرهای سوخت محدودیت و ممنوعیت اعلام شده است.

سرهنگ کیخسرو دستغیب رییس پلیس راه استان کرمانشاه امروز در جمع خبرنگاران در خصوص آخرین وضعیت راه‌های استان، اظهار کرد: در حال حاضر ترافیک در مسیر رفت به سمت مرز خسروی پرحجم و روان است.

وی ادامه داد: محورهای استان در مسیر برگشت از خسروی، سرپل‌ذهاب تا اسلام‌آباد غرب هم با ترافیک سنگین روبه رو است و مقداری کندی حرکتی وجود دارد، ولی با حضور تمامی دستگاه‌های خدمات‌رسان در جاده‌های استان ترافیک در حال تردد است و مشکلی بابت ترافیک جاده‌ای نداریم.

رییس پلیس راه استان کرمانشاه تصریح کرد: حجم ترافیک در محور اسلام‌آباد به کرمانشاه و بیستون به کنگاور در مسیر برگشت سنگین، اما روان است.

وی اضافه کرد: در حال حاضر محور ورودی ماهیدشت و امامزاده باقر در شهر بیستون هم با گره ترافیکی مواجه است.

دستغیب با اشاره به یک مورد محدودیت تردد در راه‌های استان، گفت: در مسیر حمیل به ایلام در هر دو مسیر رفت و برگشت بابت تردد کامیون‌، کامیون‌های کشنده و تانکرهای سوخت محدودیت و ممنوعیت اعلام شده، لذا از رانندگان می‌خواهیم از مسیر جایگزین اسلام‌آباد غرب- قلاجه- ایوان‌غرب و سرابله به سمت ایلام حرکت کنند.

وی تصریح‌کرد: زوار در مسیر برگشت اکثر خسته و حالت خواب‌آلودگی دارند، بنابراین حتی‌الامکان در موکب‌ها استراحت کافی داشته باشند تا از حوادث جاده‌ای جلوگیری شود.