“منوچهر حاتمی” سرپرست اداره کل ورزش و جوانان کرمانشاه شد

رساناپرس_طی مراسمی منوچهر حاتمی به عنوان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه معرفی و از زحمات صابر رحیمی مدیرکل پیشین تقدیر شد.

منوچهر حاتمی سرپرست جدید اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه، عصر امروز(۲۱ آبان) در مراسم معارفه اش، باتاکید بر اینکه ورزش کرمانشاه باید در جایگاه اصلی خود قرار گیرد، اظهار کرد: امروز روز تلاش، کار و تعهد برای رساندن ورزش کرمانشاه به جایگاه اصلی خود و خدمت رسانی به جامعه هدف بزرگی است که در استان داریم که با حمایت های استاندار، کمک و مساعدت وزیر ورزش و جوانان و تلاش های همکاران دلسوز و متخصص آن را محقق خواهیم کرد.

وی افزود: در حوزه ورزش همگانی تلاش داریم تا با توسعه ورزش و برنامه های مختلف شور و نشاط اجتماعی را بین مردم استان بوجود آوریم.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان تصریح کرد: در بحث ورزش قهرمانی نیز رویکرد ما حمایت از قهرمانان، پیشکسوتان و هیات هایی است که صادقانه فعالیت می کنند.

وی ادامه داد: از طرفی با گرفتن میزبانی اردوهای تیم های ملی در رشته های مختلف و مسابقات ملی و بین المللی زمینه های پیشرفت ورزش قهرمانی را فراهم خواهیم کرد.

حاتمی در ادامه با تاکید براینکه به حوزه جوانان توجه ویژه ای خواهد داشت، عنوان کرد: حوزه جوانان، حوزه ای پیچیده، گسترده و مهمی است که یکی از دغدغه های مقام معظم رهبری است و بارها در سخنرانی هایشان به آن اشاره کرده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: براین اساس با همراهی سازمان های مردم نهاد در این حوزه و همه دستگاه های مرتبط دست در دست هم خواهیم داد تا در این حوزه که برای مقام معظم رهبری و نظام مقدس اهمیت زیادی دارد، تلاش و آن را تقویت کنیم.

منوچهر حاتمی پیش از این ریاست هیات انجمن های ورزش های رزمی استان را برعهده داشت.

در زیرساخت های ورزشی چیزی کم نداریم

در این مراسم صابر رحیمی مدیرکل پیشین ورزش و جوانان استان هم طی سخنانی به ارائه گزارشی از عملکرد چهار ساله اش پرداخت و گفت: از ابتدای ورودم به ورزش و جوانان کرمانشاه شعار همدلی و همراهی را در دستور کار قرار دادم که از آن هم نتیجه گرفتیم.

وی به پایان دوره مدیریتش در این اداره کل اشاره کرد و گفت: خرسندم که با دست پُر از استان می روم.

رحیمی با بیان اینکه در دوره مدیریتش ورزش کرمانشاه رشد و ارتقاء داشته، اعلام کرد: این ادعا براساس شواهد، آمارها و مستندات است.

وی بااشاره به توسعه قابل توجه زیرساخت های وررشی کرمانشاه در دوره مدیریتش، اعلام کرد: از نظر زیرساختی هیچ کم و کسری در ورزش کرمانشاه نداریم و می توانیم میزبانی مسابقات مختلف را بگیریم.

رحیمی با تاکید براینکه طی این مدت در همه شهرستان های استان از جمله شهرستان های محرومی همچون ثلاث باباجانی پروژه های ورزشی خوبی احداث شد، یادآورشد: در حال حاضر هم دو پروژه زمین چمن مصنوعی در شهرستان دالاهو و هرسین آماده افتتاح هستند.

وی به وجود برخی پروژه های ورزشی نیمه کاره در سطح استان هم اشاره کرد و گفت: در سفر چندماه پیش رئیس جمهور حدود ۲۱۵ میلیارد تومان اعتبار برای آنها گرفتیم که درصورت تخصیص می تواند زمینه تکمیل تمام پروژه های ورزشی نیمه کاره همچون آکادمی گلف، پیست کانوپولو، دیواره سنگنوردی و … را فراهم کند.

وی اضافه کرد: همچنین برای اولین بار از دوسال پیش پای بخش خصوصی را به حوزه ورزش استان باز کردیم که منجر به احداث برخی پروژه های ورزشی مهم همچون مانژ سوارکاری، زمین تنیس و …شده است.

مدیرکل پیشین ورزش و جوانان استان در ادامه با بیان اینکه در حوزه جذب اعتبارات و جوانان هم کرمانشاه ازتقاء جایگاه خوبی در کشور داشته، گفت: یکی از فعال ترین بخش های ما حوزه همگانی بود که در سطح کشور بسیار درخشان ظاهر شد.

صابر رحیمی از تیرماه سال ۱۳۹۷ تا آبان ۱۴۰۱ مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه بود.