میز ارتباطات مردمی با حضور نمایندگان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در کرمانشاه برگزار می‌شود

رساناپرس_ مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه از راه‌اندازی میز ارتباطات مردمی در سفر هخیات دولت به استان کرمانشاه با حضور نماینده وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در روزهای ۲۲ و ۲۳ تیرماه ۱۴۰۱ در استان خبر داد. 

 

به گزارش رسانا پرس، مختار احمدی با اعلام این خبر گفت: میز ارتباطات مردمی به منظور دریافت و رسیدگی به درخواست‌های مردمی با حضور نماینده تام‌الاختیار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در راستای اجرای اهداف و برنامه‌های دولت مردمی، برگزار می‌شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه افزود: هم استانی‌ها می‌توانند با مراجعه به محل استقرار نمایندگان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به نشانی سه راه حافظیه مجموعه ورزشی کارگری کرمانشاه، درخواست‌های خود را در مطرح نمایند.

مختار احمدی اضافه نمود: در این ارتباط مردمی، محمدرضا حسینی معاون توسعه مدیریت و منابع و مهری طالبی دارستانی مدیر کل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان نمایندگان تام‌الاختیار وزیر و همچنین محمود کریمی بیرانوند معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت و هیات همراه از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ عصر روز چهارشنبه ۲۳ و پنجشنبه ۲۳ خردادماه ۱۴۰۱ پاسخ‌گوی مراجعین مردمی خواهند بود.

وی با بیان اینکه همزمان ۱۵ کاربر به صورت آنلاین درخواست های مردمی را در مرکز سامد ثبت می نمایند، افزود: این اقدام ارزشمند وزارت خانه در راستای تسریع در رسیدگی به مشکلات هم استانی‌های عزیز صورت گرفته است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در پایان با بیان اینکه همزمان با برگزاری میز ارتباطات مردمی وزارت، میز خدمت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ۴ حوزه اشتغال و کارآفرینی، تعاون، روابط کار و اجتماعی و فرهنگی، سه مرکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی و سه مرکز کاریابی های غیر دولتی نیز حضور دارند اضافه نمود: ۱۰ دستگاه اجرایی، موسسه و بانک های عامل وابسته به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان با برگزاری میز خدمت به مراجعین جامعه هدف به طور همزمان در همین مکان ارائه خدمت می نمایند.