نفوذ گازرسانی در بخش روستایی کرمانشاه به ۹۴ درصد رسید

رسانا پرس_ مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه با بیان اینکه نفوذ گازرسانی در بخش روستایی کرمانشاه به ۹۴ درصد رسید، گفت: گازرسانی به تمام بخش‌های شهری و روستایی استان کرمانشاه تا پایان سال ۱۴۰۲ تعیین تکلیف می‌شود.

ناصر حسینی اظهار داشت: هم اکنون کار گازرسانی به دو شهر ریجاب و ازگله و ۳۲۹ روستا که همگی جزو نقاط سخت و صعب‌العبور هستند و دو شهرک صنعتی و۲۵۰ واحد تولیدی و صنعتی با اعتباری بالغ بر ۶۲۰ میلیارد تومان در دست اجرا است.

وی با بیان اینکه با اتمام این پروژه‌ها نفوذ گازرسانی در بخش روستایی به ۹۴ درصد و در کل استان به ۹۸ درصد ارتقا خواهد یافت عنوان کرد: در شرکت گاز استان تا پایان سال ۱۴۰۲ گازرسانی به تمامی بخش‌های شهری و روستایی استان تعیین تکلیف خواهد شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه افزود: به طور نمونه هم اکنون از مجموع ۹۲ روستای قابل گازرسانی در بخش گهواره ۶۵ روستا بالای ۲۰ خانوار است که۲۶ روستای آن گازدار و۶۶ روستا با اعتباراولیه ۶۴ میلیاردتومان نیز در دست اجراست که تاپایان امسال ۲۱ روستای آن گازدار خواهند شد

حسینی گفت: شرکت گاز استان دارای پتانسیل و توانمندی زیادی در بخش نیروی فنی و اجرایی است وهدف ما ارتقای جایگاه شرکت و مجموعه بهره‌برداری در بخش‌های مختلف است.

وی افزود: شرکت دارایی‌های زیادی در بخش‌های انسانی، فیزیکی و غیره دارد که باید بتوانیم آنها را مدیریت کنیم همچنین هدف و رسالت اصلی ما خدمت ایمن و مستمربه هم استانی‌ها و نیز مدیریت انرژی و مصرف سوخت است