نماینده وزیر بهداشت مطرح کرد؛ تکمیل پروژه‌های درمانی کرمانشاه با تخصیص اعتبارات سفر رئیس جمهور

رساناپرس_نماینده وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از تکمیل پروژه‌های درمانی کرمانشاه با تخصیص اعتبارات سفر رئیس جمهور خبر داد.

ابراهیم گلمکانی شامگاه سه شنبه در حاشیه نشست هیأت امنا دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه که با حضور استاندار و رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گزارشی از وضعیت این دانشگاه نیازهای علوم پزشکی ارائه کردند.

وی با اشاره به مصوبات خوب این نشست، افزود: بودجه دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه مصوب شد و نیازهای دانشگاه مطرح شد.

نماینده وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تصریح کرد: درپی سفر رئیس جمهور به استان کرمانشاه مصوبات خوبی در حوزه بهداشت و درمان این استان به تصویب رسیده است و یک هزار میلیارد تومان اعتبار به این مجموعه اختصاص یافت.

گلکمانی بیان کرد: اعتبارات تخصیص یافته در سفر استانی هیأت دولت به تکمیل پروژه‌های عمرانی کمک شایانی خواهد کرد و یک سوم آن باید در سال جاری تخصیص یابد.

وی ادامه داد: از محل اعتبارات یک درصد ارزش افزوده ۲ بسته ۸۵ میلیاردی و ۴۷ میلیاردی از سوی معاونت توسعه وزارت بهداشت ابلاغ شده و بسته سومی نیز برای حوزه بهداشت و درمان ابلاغ می‌شود.

نماینده وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اضافه کرد: مصوباتی نیز در مورد نیاز به پزشک در سایر شهرهای استان صورت گرفت که به ماندگاری پزشکان در این مناطق کمک می‌کند.