نوروز امسال چند میلیون لیتر بنزین در کرمانشاه مصرف شد؟

رسانا پرس-مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه، از رکورد مصرف بنزین در روز دوازدهم فروردین‌ماه در این استان خبر داد و گفت: مصرف بنزین در این روز به حدود 4 میلیون لیتر رسید.

به گزارش رسانا پرس-پیمان بهرامی، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه امروز چهاردهم فروردین‌ماه، از توزیع و مصرف ۴۸ میلیون و ۸۲۲ هزار لیتر بنزین از ۲۳ اسفندماه ۱۴۰۲ تا ۱۳ فروردین‌ماه امسال خبر داد که نسبت به به مدت مشابه سال گذشته رشدی ۱۰ درصدی را نشان می‌دهد.

وی ادامه داد: در این ایام بطور میانگین روزانه ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار لیتر و در روز دوازدهم فروردین‌ماه بیش از ۳ میلیون و ۹۰۰ هزار لیتر بنزین در سطح استان توزیع شده است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه خاطرنشان کرد: بیشترین مصرف در بازه زمانی یاد شده، مربوط به ۱۲ فوردین‌ماه با ۳ میلیون و ۹۰۰ هزار لیتر و کمترین مصرف مربوط به روز ۱۳ فروردین‌ماه با یک‌میلیون و ۲۵۰ هزار لیتر است.

وی گفت: تمامی عوامل عملیاتی در این ایام تا بازگشت کامل گردشگران در تلاش هستند جریان تأمین و توزیع سوخت با وجود افزایش مصرف، روندی روان و عادی داشته باشد.

بهرامی بر آمادگی ۱۶۵ باب جایگاه عرضه سوخت مایع و سی.ان.جی در این استان تأکید و تصریح کرد: تمامی جایگاه‌ها فعال و در حال سوخت‌رسانی به گردشگران نوروزی و هم استانی‌ها هستند.

وی پایش و کنترل مستمر فرآورده‌های نفتی را یکی از اولویت‌های اصلی شرکت ملی پخش کرمانشاه دانست و افزود: کارشناسان واحدهای فنی و خدمات سامانه هوشمند شرکت از جایگاه‌های عرضه سوخت در ایام تعطیلات بازدید روزانه بعمل آورده‌اند.

بهرامی اضافه کرد: همشهریان و هموطنان می‌توانند پیشنهادات، انتقادات و گزارش تخلفات مشاهده شده را با سامانه کشوری ۰۹۶۲۷ در میان بگذارند تا ظرف ۷۲ ساعت رسیدگی و نتیجه به گزارش‌دهنده اطلاع داده شود.