همایش تامین مالی غرب کشور در کرمانشاه برگزار می‌شود

رساناپرس_معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه از برگزاری همایش تامین مالی واحدهای تولیدی غرب کشور با هدف معرفی ظرفیت های دانش بنیان و فناور و کمک به رونق اقتصادی استان در کرمانشاه خبر داد.

بهزاد باباخانی در جلسه هماهنگی برای برگزاری همایش تامین مالی واحدهای تولیدی غرب کشور در کرمانشاه از دستگاه ها و سازمان های ذیربط خواست نهایت همکاری و هماهنگی را برای برگزاری هر چه بهتر این همایش بکار گیرند.

وی عنوان کرد: این همایش سوم آذرماه با حضور مدیران ارشد بورس و فرابورس کشور، مسئولان اقتصادی کشوری، استاندار و مدیران اقتصادی استان، صندوق‌های بزرگ تامین سرمایه کشور، شرکت‌های دانش بنیان و صنعتی متقاضی حضور در بورس و فرابورس و با حمایت استانداری کرمانشاه و مشارکت اتاق بازرگانی و تجارت بورس منطقه‌ای غرب کشور در کرمانشاه برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: در این همایش پنل های مختلفی به منظور اطلاع رسانی از دستاوردها و ظرفیت های استان در بخش دانش بنیان و فناور، شرکت ها و کارخانجات با حضور مدیران بخش خصوصی و اجرایی و کارآفرینان و شرکت های دانش بنیان برگزارخواهد شد.

وی برگزاری این همایش را فرصت خوبی برای ظرفیت های اقتصادی و تولیدی استان عنوان کرد و خواستار اطلاع رسانی دقیق و مناسبی از جزییات همایش شد.