پرداخت حقوق و مزایای پرسنل شهرداری بدون استفاده از منابع و تسهیلات بانکی

رستنا پرس-معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع انسانی شهرداری کرمانشاه از پرداخت حقوق و مزایای پرسنل و کارگران شهرداری بدون نیاز به استفاده از تسهیلات بانک‌ها خبر داد

به گزارش رسانا پرس- کاوه مردافکن اظهار کرد: در گذشته شاهد بودیم شهرداری کرمانشاه برای پرداخت حقوق و مزایای پرسنل خود ناچار بود از بانک‌ها تسهیلاتی دریافت کند و در کوتاه‌ترین زمان باید اصل تسهیلات و سود آن را بازپرداخت می کرد.

 

وی افزود: اما هم اکنون شاهد هستیم که با وجود مشکلات فراوان مانند نبود درآمدهای پایدار، دیگر نیازی به استفاده از تسهیلات بانکی برای پرداخت حقوق نیست و شهرداری کرمانشاه در این مورد مستقل و خودکفا شده است.

 

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع انسانی شهرداری کرمانشاه تصریح کرد: این مهم با مدیریت خوب و تاکیدات نادر نوروزی شهردار کرمانشاه و تلاش‌های شبانه روزی مدیریت مالی، درآمد شهرداران مناطق و معاونت برنامه‌ریزی شهرداری میسر شده که یک موفقیت بزرگ برای مجموعه مدیریت شهری محسوب می‌شود.

 

مردافکن تشریح کرد: مدیریت و نظم مالی یکی از اهدافی بود که در شهرداری دنبال می‌شد که با تلاش مجموعه مدیریت شهری این مهم طی چند ماه اخیر بصورت کامل محقق شده و شهرداری با مدیریت صحیح منابع مالی توانسته حقوق و مزایای پرسنل خود را بدون نیاز به تسهیلات و یا فروش سرمایه های خود پرداخت نماید.

 

وی اذعان کرد: برای رسیدن به این موفقیت بزرگ و بی‌نظیر واحد‌های مختلف شهرداری مانند امور مالی و درآمدی شهرداری تلاش شبانه روزی داشته و شهرداران مناطق هم همکاری خوبی داشتند.