کاهش قابل ملاحظه بیماران کرونایی در کرمانشاه / تنها یک بیمار بستری شد

سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: تنها یک بیمار طی ۲۴ ساعت گذشته با علائم کرونا بستری شده که در همین بازده زمانی هم سه مورد پس از بهبودی از بیمارستان‌های سطح استان ترخیص شده‌اند.

وی جوانرود، دالاهو، روانسر، قصرشیرین، سنقر وکلیایی، گیلانغرب، ثلاث باباجانی، هرسین، پاوه، صحنه و کنگاور را به عنوان شهرستان‌هایی با وضعیت زرد اعلام کرد و افزود: خوشبختانه طی دو هفته گذشته موردی از فوتی کرونایی در استان ثبت نشده است.

سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: هم‌اکنون ۱۵ بیمار با علائم کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند که هفت مورد در بخش‌های ویژه و ۲ بیمار هم اینتوبه هستند.

وی با بیان اینکه امروز هم موردی از فوت بیماران کرونایی در استان ثبت نشده است، گفت: مجموع جانباختگان استان با ابتلای قطعی به کرونا همان ۳ هزار و ۱۳۸ نفر روزهای گذشته است.

محمدی تصریح کرد: یک بیمار طی ۲۴ ساعت گذشته با علائم کرونا بستری شده که در همین بازده زمانی هم سه مورد پس از بهبودی از بیمارستان‌های سطح استان ترخیص شده‌اند.

وی با اشاره به کاهش چشمگیر آمار کرونایی در استان، یادآور شد: طی شبانه‌روز گذشته یک مورد بیمار مثبت بستری و ۲ مورد هم از بیماران سرپایی مثبت شناسایی شده است.