کرایه “سرویس مدرسه” در کرمانشاه اعلام‌ شد

رییس سازمان مدیریت حمل ونقل مسافر شهرداری کرمانشاه از اعلام نرخ سرویس مدارس شهر کرمانشاه برای سال تحصیلی جدید خبر داد.

محمدمهدی احمدی  با اشاره به اعلام نرخ سرویس مدارس شهر کرمانشاه در سال تحصیلی جدید گفت: بر این اساس نرخ سرویس مدرسه خودروهای سواری برای مسافت یک تا پنج کیلومتر (از درب منزل تا مدرسه) ماهانه ۳۲۷ هزار تومان خواهد بود.

وی افزود: برای مسافت های بیش از پنج کیلومتر هم به ازای هر کیلومتر ۲۱ هزار و ۸۰۰ تومان به مبلغ فوق اضافه می شود.

احمدی نرخ کرایه برای خودروهای ون را هم برای مسافت یک تا پنج کیلومتر ماهانه ۲۱۸ هزار تومان اعلام و تصریح کرد: برای مسافت های بیش از پنج کیلومتر نیز به ازای هر کیلومتر ۱۶ هزار و ۳۵۰ تومان به مبلغ فوق اضافه می شود.

رییس سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شهرداری کرمانشاه نرخ تعیین شده برای خودرو مینی بوس را هم برای برای مسافت یک تا پنج کیلومتر ماهانه ۱۶۳ هزارو ۵۰۰ تومان اعلام و تصریح کرد: برای مسافت های بیش از یک کیلومتر هم مبلغ ۱۰ هزار و ۹۰۰ تومان به این نرخ کرایه اضافه می شود

احمدی گفت: امسال با توجه به راه اندازی سامانه “سپند” ضمن الزام ثبت نام شرکتهای حمل ونقل عمومی درون شهری و رانندگان متقاضی حوزه سرویس مدارس، والدین نیز می‌توانند با ثبت نام در این سامانه کنترل زمان و مسیر رفت و برگشت دانش آموزان خود را رصد کنند.

رییس سازمان مدیریت حمل ونقل مسافر شهرکرمانشاه ادامه داد: رانندگان و والدین متقاضی سرویس مدارس با مراجعه به مدرسه محل تحصیل دانش‌آموزان می توانند از طریق شرکتهای مجاز حمل ونقل دانش‌آموزی، برای استفاده از سرویس مدرسه ثبت‌ نام کنند.