کرمانشاهیان بار دیگر اغتشاشات اخیر را محکوم کردند

رسانا پرس_ اجتماع عظیم عزاداران نبوی و اعلام انزجار از تحرکات اخیر عوامل استکبار، عصر امروز(دوم مهر) در چهارراه نوبهار کرمانشاه برگزار شد.

در این اجتماع عظیم، حاضرین با سردادن شعارهای “لبیک یا حسین(ع)”، “حسین حسین شعار ماست، شهادت افتخار ماست”، “مرگ بر آشوبگر”، “مرک بر فتنه گر”، “مرگ بر ضد ولایت فقیه”، “این همه لشگر آمده به عشق رهبر آمده” و… اعتشاشات اخیر را محکوم کردند.

حاضرین همچنین با در دست داشتن پرچم های جمهوری اسلامی ایران و پلاکاردهایی با مضامین ” ما تا آخر ایستاده ایم”، لبیک یا حسین(ع)” و “گوش به فرمان رهبریم” حرکات هنجارشکنانه اخیر عده ای و توهین به مقدسات را محکوم کردند.

حجت الاسلام احمدی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه نیز در اجتماع حاضرین در سخنانی با محکوم کردن اغتشاشات اخیر، اظهار کرد: این تجمع عظیم برای اتمام حجت با استکبار و همه کسانی که فکر می کنند با این حرکات می توانند به انقلاب اسلامی ضربه بزنند، برپا شده است.

وی با بیان اینکه از مجرمین حوادث اخیر انتقام می گیریم، گفت: اگر صبری هم تاکنون صورت گرفته، بواسطه رافت اسلامی نظام بوده است. اما فتنه گران بدانند که عددی نیستند و ما خود را برای نابودی اسراییل آماده کرده ایم.

احمدی با بیان اینکه با اعتراض مشکلی نداریم و اعتراض همه حق است و مسئولین نیز باید در قبال اعتراض ها پاسخگو باشند، گفت: اما وقتی کار به اغتشاش و تخریب اموال عمومی کشید، دیگر نمی توان سکوت کرد.

وی با انتقاد از گروهی که در جریان حوادث اخیر سکوت کردند، گفت: در این حوادث عده ای سکوت کردند تا ببینند چه اتفاقی خواهد افتاد که باید بدانند این انقلاب استوار و قدرتمند به جلو حرکت خواهد کرد تا به دست صاحبش امام زمان(عج) برسد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه همچنین با تمجید از مردم ولایتمدار ایران اسلامی که خط خود را از اغتشاشگران جدا کردند، عنوان کرد: این گروه شاید سئوالاتی هم داشته باشند، اما از دین و انقلاب دست نکشیده و نخواهند کشید و همچنان استوار پای انقلاب خود ایستاده اند.

وی ادامه داد: امروز این تجمع را در این مکان برگزار کردیم که ضد انقلاب فکر نکند گوشه امنی در این دیار برای اجرای نقشه های شوم خود دارد. این دیار دروازه کربلاست و هزاران شهید و جانباز تقدیم انقلاب کرده و مردم مومن و ولایتمدار کرمانشاه اجازه نخواهند داد استکبار و عوامل آنها هر غلطی بخواهند در اینجا انجام دهند.

آیت الله علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه و بهمن امیری مقدم استاندار کرمانشاه نیز در این تجمع حضور داشتند.

روز گذشته نیز مردم کرمانشاه پس از اقامه نماز جمعه با برپایی راهپیمایی، اعتراض خود را به حرکات هنجارشکنانه عده ای اعلام کردند.