کرمانشاه با یک شهر اسپانیایی خواهرخوانده می‌شود

معاون اقتصادی استانداری کرمانشاه از توافق اولیه با سفیر اسپانیا در ایران پیرامون خواهرخواندگی کرمانشاه با یکی از کلانشهرهای این کشور خبر داد

 

بهزاد باباخانی معاون اقتصادی استانداری کرمانشاه امروز در جمع اصحاب رسانه، از توافق اولیه با سفیر اسپانیا در ایران پیرامون خواهرخواندگی کرمانشاه با یکی از کلانشهرهای این کشور خبر داد.

وی گفت: یکشنبه شب نشستی با حضور استاندار کرمانشاه، سفیر اسپانیا در ایران، مسؤول بخش بازرگانی سفارت اسپانیا، معاونین استاندار، نماینده قصرشیرین، سرپل‌ذهاب و گیلانغرب و نماینده کنگاور، صحنه و هرسین در محل استانداری کرمانشاه برگزار شد.

معاون اقتصادی استانداری کرمانشاه ادامه داد: در این نشست مشترک که با محوریت همکاری‌های مشترک با حوزه سرمایه‌گذاری برگزار شد، پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های کرمانشاه در عرصه‌های مختلف تشریح شد و موضوع توسعه همکاری‌ها در حوزه اقتصادی و به ویژه گردشگری بررسی شد.

باباخانی خاطرنشان کرد: همچنین در این نشست موضوع خواهرخواندگی کرمانشاه با یکی از استان‌های کشور اسپانیا در مذاکره تلفنی میان سفیر ایران در اسپانیا با سفیر اسپانیا در ایران مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد اجرای شدن این موضوع پیگیری شود.