کرمانشاه در مردادماه ۳۳۱ حادثه را پشت سر گذاشت

رسانا پرس_رییس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمانشاه گفت: در مردادماه امسال، در مجموع ۳۳۱ حادثه توسط شهروندان به مرکز پیام آتش‌نشانی اعلام شده است.

به گزارش رسانا پرس، فرهاد فرهودی رییس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمانشاه امروز در جمع خبرنگاران با اعلام آمار حوادث مرداد‌ماه در این کلانشهر، اظهار کرد: در مجموع ۳۳۱ حادثه توسط شهروندان به مرکز پیام آتش‌نشانی اعلام شده است که این آمار مربوط به سوانحی از جمله؛ آتش‌سوزی و انواع امداد ونجات بوده است.

وی تصریح کرد: از این تعداد ۱۹۳ مورد سوانح مربوط به آتش‌سوزی و ۱۳۸ مورد انواع عملیات‌های امداد و نجات بوده که در مجموع ۱۵۲ نفر در حوادث مربوطه درگیر شده‌اند که در نتیجه ۱۱۸ نفر نجات یافتند، ۳۲ نفر مجروح و ۲ مورد نیز فوت شدند.

به گفته رییس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمانشاه، ۶۶ مورد از عملیات‌های امداد و نجات مربوط به محبوس شدن در اماکن و آسانسور ، ۲۲ مورد گرفتن حیوانات آزاردهنده و خطرناک و ۵۰ مورد هم مربوط به سایر موارد بوده است.

وی ادامه داد: ۳۷ مورد هم از سوانح مربوط به آتش‌سوزی، مسکونی بوده و ۲۲ مورد مربوط به آتش‌سوزی در باغات و پارک‌ها و ۱۳۴ مورد هم مربوط به سایر موارد بوده است.