کسب رتبه نخست کشوری طرح « روایت جهاد – رقابت خدمت» توسط مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه

رسانا پرس- در ارزیابی صورت گرفته فعالیت های و اقدامات در حوزه مدیریت در طرح «روایت جهاد – رقابت خدمت»، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه رتبه نخست را کسب نمود.

به گزارش رسانا پرس به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه؛ در ارزیابی صورت گرفته توسط دفتر امور استان های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص فعالیت ها و اقدامات در حوزه مدیریت در طرح « روایت جهاد – رقابت خدمت »، مختار احمدی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه، رتبه نخست در بین مدیران کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سراسر کشور را کسب نمود.

در این ارزیابی که در بازه زمانی سه ماهه اول سال ۱۴۰۱ توسط دفتر امور استان های وزلرت تعاون، کار و رفاه اجتماعی انجام شده است، تشکیل قرارگاه رسانه و دیگر فعالیت های مربوط به حوزه های مختلف با کسب میانگین ۸۴ و ۳ دهم بالاترین امتیاز در بین مدیران کل سراسر کشور و رتبه نخست را به خود اختصاص داده است.

بر اساس این گزارش در بررسی وضعیت عملکرد شورای هماهنگی مدیران استان های سراسر کشور در طرح « روایت جهاد – رقابت خدمت»، شورای هماهنگی مدیران کل دستگاه های تابعه وزارت در استان کرمانشاه، در ارزیابی ۸ گانه فعالیت های خود، با کسب ۹۶ امتیاز رتبه دوم کشوری را کسب نموده است.

رضایتمندی و اعتماد مردم به نظام اسلامی مهم‌ترین سرمایه نظام و نعمت ارزشمندی است که همواره باید قدردان آن بود و در جهت حفظ و صیانت از آن تلاش کرد.

هدف از اجرای طرح« روایت جهاد – رقابت خدمت»، فراهم کردن زمینه‌های دسترسی آسان و بی‌واسطه مردم به مسئولان و تقویت فرهنگ پاسخگویی می باشد.