کشف یک میلیون و ۵۱۶هزار کیلو شکر قاچاق از واحد تولیدی در کرمانشاه

رسانا پرس-مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه از کشف یک میلیون و ۵۱۶ هزار کیلوگرم شکر قاچاق ثبت نشده در سامانه جامعه انبارها از یک واحد تولیدی در این استان خبر داد.

به گزارش رسانا پرس-قهرمان شاهی ، اظهار کرد: شعبه اول ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی کرمانشاه، پرونده تخلف یک واحد تولیدی برای ثبت نکردن یک میلیون و ۵۱۶ هزار کیلوگرم شکر در سامانه جامعه انبارها و مغایرت آمار تولیدی در این سامانه را مورد رسیدگی قرار داد.

وی با اشاره به ثبت نشدن این مقدار شکر در سامانه مربوطه، افزود: شعبه پس از بررسی مدارک موجود در پرونده و استعلام جهاد کشاورزی با توجه به اختلاف آمار در سامانه، تخلف در تولید و مغایرت‌های موجود در سامانه، اتهام انتسابی را محرز دانست.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه ادامه داد: شعبه مذکور متهم را به پرداخت ۴۹۶ میلیارد و ۹۳۷ میلیون ریال معادل ارزش کالا به جزای نقدی محکوم کرد.

شاهی در پایان سخنانش از شهروندان خواست در صورت مشاهده هر گونه تخلف اعم از احتکار، کم‌فروشی و گران‌فروشی مراتب را از طریق سامانه ۱۳۵ تعزیرات یا ۱۲۴ صمت اطلاع‌رسانی کنند تا در اسرع وقت رسیدگی شود.