یکی دیگر از مصدومان حادثه انفجار نوسود جان باخت/ افزایش شمار جانباختگان به ۶ نفر

فرماندار شهرستان پاوه گفت: ساعاتی قبل یکی دیگر از مصدومان حادثه انفجار گاز و تخریب یک ساختمان مسکونی در شهر نوسود این شهرستان به دلیل شدت جراحات جان باخت و شمار جانباختگان این حادثه به ۶ نفر رسید.

«اردشیر رستمی» افزود: صبح امروز پنجشنبه ۲۶ خرداد یکی دیگر از مصدومان حادثه پنجشنبه گذشته نوسود به نام «محمدعارف سهرابی» که در مراکز درمانی کرمانشاه بستری بود، جان باخت.

ششمین جانباخته حادثه دلخراش نوسود محمدعارف سهرابی نام داشت که پدر خانواده بوده و تاکنون پنج نفر دیگر از اعضای این خانواده که همسر ، ۲ فرزند ، عروس و نوه اش بوده اند در این حادثه جانباخته اند.

وی تصرح کرد: در روز اول حادثه پنج نفر از مصدومان اتفاق ناگوار نوسود در مراکز درمانی استان بستری بودند که ۲ نفر از آنان به دلیل وخامت، روز شنبه (۲۱ خرداد) به بیمارستان سوانح و سوختگی تهران اعزام شدند.

فرماندار پاوه اظهار داشت: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پاوه نیز در خصوص حادثه مرگبار شهر نوسود پرونده قضایی و هیات کارشناسی جهت بررسی علل وقوع حادثه تشکیل داده و پس از تعیین و مشخص شدن عوامل دخیل در وقوع این حادثه، با مقصرین قاطعانه برخورد می شود.

ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه صبح روز پنجشنبه ۱۹خردادماه یک ساختمان سه طبقه در شهر نوسود از توابع شهرستان پاوه استان کرمانشاه به علت نشت گاز خانگی منفجر شد که بر اثر آن صدای مهیبی در شهر پیچید که در این حادثه ۲ نفر از اعضای یک خانواده که مادر و کودک بودند در دم جان باختند و جسد نفر سوم نیز پس از ساعت‌ها تلاش بی وقفه و آواربرداری در همان روز شناسایی و پیدا شد.

در این حادثه پنج نفر نیز مجروح شدند که در همان روز توسط تیم های امدادی به مراکز درمانی استان اعزام شدند و با فوت ششمین نفر، در حال حاضر ۲ نفر از آنان در بیمارستان بستری هستند.