۱۵۰۰ شغل در پارس جنوبی به کرمانشاه اختصاص یافت

رسانا پرس_مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کرمانشاه گفت: یک‌هزار و ۵۰۰ نفر اشتغال در پروژه‌های پارس جنوبی (عسلویه) به استان کرمانشاه اختصاص یافته است.

عزیز نوری، مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کرمانشاه با اشاره فراخوان جذب ۱۵۰۰ نیرو از سراسر کشور در پروژه‌های پارس جنوبی (عسلویه)، اظهار کرد: با توجه به اهمیت موضوع اشتغال در استان رایزنی‌های با مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر در راستاس اختصاص سهم ویژه‌ای از اشتغال‌های پارس جنوبی به استان کرمانشاه صورت گرفته است.

وی ادامه داد: به همین منظور موضوع اشتغال کرمانشاه در اولویت اول قرار گرفت و یک‌هزار و ۵۰۰ نفر را به شرط داشتن متقاضی به استان کرمانشاه اختصاص یافته است.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کرمانشاه با اشاره به فعالیت ۱۸ مرکز آموزشی فعال با ۱۱۸ کارگاه در ۳۰۰ رشته آموزشی در این استان، تصریح کرد: برنامه‌ریزی‌های لازم برای استخدام این تعداد نیروی کار در استان انجام شده؛ فرم‌هایی تهیه و به سطح مراکز استان ارسال کردیم تا سریعا حداکثر تا روز یکشنبه ۱۷ اردیبهشت‌ماه، آمار و ارقام را به بوشهر اعلام کنیم.

وی گفت: رشته‌های انواع رشته‌های جوشکاری، آرماتور بند، قالب‌بند، مونتاژکار و کمک مونتاژکار، داربست‌بند، برق و ابزار دقیق، لوله‌کشی، لوله‌کشی صنعتی، برق صنعتی، عایق‌کاری ساختمان، سنگ‌زن، تک‌زن و فیتر حرفه‌های مورد نیاز در پروژه‌های پارس جنوبی است.