۱۷ مرکز جامع سلامت کرمانشاه در مسیر پیاده‌روی اربعین حسینی خدمات‌رسانی کردند

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: ۱۷ مرکز جامع سلامت در مسیر پیاده‌روی اربعین حسینی خدمات‌رسانی کردند.

به گزارش رسانا پرس، ابراهیم شکیبا معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه امروز در نشست مدیران ارشد معاونت بهداشت و روسای شبکه‌های بهداشت شهرستان‌ها، اظهار کرد: خدمت به زائران امام حسین (ع) در مسیر پیاده‌روری اربعین افتخاری بود که نصیب کادر بهداشتی دانشگاه شد.

وی ادامه داد: خدمت‌رسانی در اربعین هنوز تمام نشده و همکاران بهداشتی و تیم‌های نظارتی و پایشی همچنان در مرز خسروی جهت ارائه خدمت حضور فعال دارند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تصریح کرد: با تلاش شبانه‌روزی امسال همچون سنوات گذشته نیروهای خدوم بهداشتی خدمات بهداشتی لازم را در راستای حفظ سلامت زائران ارائه کردند و در این مدت ویزیت پزشک و دارو برای بیماران و زوار اباعبدالله حسین (ع) کاملا رایگان بود.

وی گفت: زائرنی که مرز خسروی را برای سفر به عتبات عالیات انتخاب کردند بعد از ورود به کشور و دریافت خدمات بهداشتی، رضایت کاملی از نحوه ارایه خدمات داشتند.

وی در پایان، یادآور شد: فعالیت ۱۷ مرکز جامع سلامت مجهز، از ورودی استان تا مرز خسروی و ارائه خدمات به صورت شبانه‌روزی در این مراکز و استقرار دو دستگاه موبایل کلینیک دندانپزشکی معاونت بهداشتی در نقطه صفر مرزی و مرکز جامع سلامت خسروی و از دیگر خدمات ارائه شده به زوار اربعین حسینی (ع) در این ایام بوده است.